Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért népszerűek ennyire...

Miért népszerűek ennyire magyarországon ezek a C kategóriás délamerikai szappanoperák?

Figyelt kérdés
Miért népszerűek? miért nem tudják megunni már lassan 15éve a magyar nők ezeket az agymosó hülyeségeket? Miért adnak ilyen igénytelen hülyeségeket a tvben? ha még magyar lenne elfogadnám, hisz magyar szinészeknek adnának munkát, de ezzel még a magyar színészek megélhetését is veszélyeztetik.
2010. ápr. 18. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az élet Magyarországon D kategóriás.(ahogy a "színészek" is).
2010. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vannak jó színészek itt, csak nem jelennek meg a tvkben, mert ott nincs igény az igényességre...
2010. ápr. 18. 12:24
 3/8 anonim válasza:
Mert az emberek nagy része igénytelen és azt nézi amit "eléraknak".
2010. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nos figyelj ha te ne akard akkor ne nézd, de kérlek ne szarozz le olyat, amit te nem szeretsz! Ha azt nézed Magyarországon elég jól kipucolták a szappanoperákat a tévéből és jött helyette a Mónika meg a Joshi és hasonló baromságok! Ha már magyaroknál tartunk igen inkább megnézem a 120 vagy már pontosan nem tudom hány részes Paula és Paulinát, mint a Barátok köztőt, aminek talán SOSE lesz vége! Igenis jók a szappanoperák én szeretem őket nézni és jól lefoglal és szerintem inkább egy szappanopera, mint h a cigányokat hallgassak vitatkozni a két ker.csatornán!
2010. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

figyelj csak... voltak igenis jó magyar sorozatok, lásd anno Linda vagy Angyalbőrben, attól, hogy magyar nem kell lenézni.


Paula és Paulina és a barátok közt kapcsolatáról: nem ugyan az a műfaj. a paula és paulina egy tündérmese igénytelenül megfestve (tudom a sztorit, anyám nézte), a barátok közt pedig egy folytatásos teleregény, realisztikus cselekményszállal.


szerintem ezeknek az agymosó húdeszeretlek meg hasonló sorozatoknak nem kellene elterjedniük, mert egy hamis világképet alakítanak ki az átlag magyar parasztban...

2010. ápr. 18. 21:52
 6/8 anonim válasza:

Csak egyetérteni tudok az előttem lévő válaszadóval....inkább nézem a Paula És Paulinát mert az ráadásul még egy igen jól megtemperált sztori,akármikor megnézem inkább azt mint a Maunika-Saut XD ahol már csak a putriscigányok abajognak...


Ha nem tetszenek a telenovellák ne nézzed....

2010. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mellesleg az értelmes telenovellákból még lehet tanulni is emberség dolgában...
2010. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy túl népszerűek itthon az újabb gyártású, a Romantica-csatorna színvonalát idéző primitív napi sorozatok a tv2-n meg az RTL-en, csak olcsók és ezért vannak műsoron. Azért a magyar nem annyira hülye, hogy ennyi év után is töretlen lelkesedéssel kövesse a gyengébbnél gyengébb latin szappanoperákat, amik mind ugyanarról szólnak. Butácska tinilányok, kisebbségiek (akik a szereplőkről nevezik el a gyerekeiket), meg öregasszonyok választják inkább ezeket ha nincs jobb dolguk.
2012. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!