Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esély van arra, hogy a...

Mennyi esély van arra, hogy a 2011-es Rammstein koncerten legelöl a korlátoknál álljak?

Figyelt kérdés

(Kiemelt állójegy már megvan.)

De mégis a tapasztaltabb személyeket kérdezem,akik esetleg a multkori koncerten legelöl álltak vagy legalábbis nagyon elöl,hogy nekik hogyan sikerült?


2011. júl. 9. 13:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bár még nem voltam, de szerintem korán kimentek, hogy ha nem is elsők, de azok között legyenek. Máshogy nem nagyon lehetséges, szerintem. Én is ezt fogom majd tenni (;
2011. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,reméljük jó helyünk lessz!!!:D
2011. júl. 10. 20:59
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
ilyen idegbeteg koncerten aligha van rá esély.
2011. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
idegbeteg?? te is tudod ám, hogy miről beszélsz....
2011. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom nem egy babazsúr koncert,elég komoly formák lesznek ottis,de azért hogy ,,idegbeteg,, az tulzás...
2011. júl. 11. 13:34
 6/21 anonim ***** válasza:
kapunyitás előtt 2 órával már a kapuban csövezel és vársz elsőként, vagy még korábban. amint beengednek, és tudod is hogy merre kell menni, a nyakadba veszed a lábad, mint az őrült. rohansz, hogy megelőzz mindenkit. vagy eltévedsz, és megelőznek, vagy odaérsz. van 1 óra az előzenekar kezdéséig. van még 1 óra amig játszik az előzenekar, te kapaszkodsz a korlátba. azután még átszerelés, várakoztatás. a koncert végére éhen és szomjan halsz. főleg, ha nem vagy elég masszív. félreértés ne essék, én is lettem már rosszul nem egy koncerten, (anélkül, hogy berúgtam volna) és itt eléggé fel fognak préselni a kordonra szerintem. a szekusok meg ha látják hogy esel össze kiemelnek, és kiraknak. sok sikert!
2011. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de hogy én baromi korán kimegyek, az 100. xD És megpróbálok addig tapasztaltakat megkérdezni, hogy merre-hogyan:D

Engem csak az érdekelne, hogy WC-re hol lehet elmenni, vagy tegyek le arról is? xD

2011. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,hát akkor majd mindent bevetünk!:D

Igen,a WC gondolatáról mondj le kivéve ha ülő jegyed van akk nempara...:D

2011. júl. 12. 13:07
 9/21 anonim ***** válasza:
XD Akkor a folyadék gondolatáról is lemondok egyúttal. :D
2011. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Elég gáz lesz...vagy bepisilek, vagy összeesek...inkább esek. :D
2011. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!