Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncertre megyek pár hónap...

Koncertre megyek pár hónap múlva. Ma kaptam meg a jegyemet, és észrevettem, hogy az egyik oldalon a vonalkódon van egy kis hiba:S Kicserélik, vagy egyáltalán mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

A bal oldalon olyan mintha valami ráragadt volna, egy fehér foltocska van rajta, a jobb oldalon viszont hibátlan. Baromi drága volt és nem szeretném ha emiatt nem juthatnék be:S Mit tehetek? Már írtam az ügyfélszolgálatnak, csak amíg megkapom a választ, addig is gondolkodok a dolgon.

Már amikor kibontottam ilyen volt, nem én szúrtam el, mert a fizetést igazoló számla volt a borítékban, és abban benne a jegy. Egyszerűen így lett nyomtatva:S


2011. júl. 11. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Rammstein?



A 2 végén van a vonalkód, szóval ha az egyikkel nem megy, akkor majd a másikat leolvassák. De szerintem menni fog.

2011. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az bizony:)

Hát igen ebben gondolkodtam én is, csak úgy hallottam nem olyan lágyszívűek a biztonságiak, és hátha belekötnek.:(

2011. júl. 11. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Rammstein?!A kis mázlisták://

Nyugi,szerintem beengednek:D

és előre is jó szórakozást:D

2011. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen azt írták vissza hogy a másikról is le lehet olvasni, ráadásul a szektorszám alapján is azonosíthatnak, ami a bal oldalon látható.:)

Igyekszem nem izgulni:D Elég messziről megyünk:D Csak nem akartam hogy odamegyünk és akkor majd közlik hogy jó akkor te most kint maradsz XD

2011. júl. 12. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam tavaly is, szóval a főkapunál leolvastatták meg volt "tapi" is, aztán csak megnézték ill. a kiemeltet talán leolvasták újra. (annyira már nem emlékszem, de bele téptek az biztos, mert a jegyet megtartottam)
2011. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!