Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár leckéket honnan szerezek?

Quek kérdése:

Gitár leckéket honnan szerezek?

Figyelt kérdés
Úgy értem alap gyakorlatokat szeretnék tanulni és nem tudom honnan tudom őket be szerezni. 1 éve rendszeresen gitároztam 1 évet és szerintem ha be magolod a kedvenc számaid utána nincs mit tenni a gitárral, tanárhoz meg nincs időm, így arra gondoltam hogy a zenével is el szeretnék kezdeni foglalkozni.
2011. júl. 14. 22:39
 1/4 krameri ***** válasza:

hát ha komolyan gondolod, akkor menj tanárhoz, nem hiszem hogy nincs heti 1 órád rá.

Meg nem értem, 1 évet gitároztál, akkor nem alapgyakorlatok kellenek.

Ha neten akarsz, keress rá, hogy gitárgyakorlatok, guitar exercises, vagy gitársuli online, stb

ezek tabokon mutatnak ujjrendeket, speciális gyakorlatokat, de szerintem gitározni csak embertől lehet megtanulni, így menj tanárhoz, vagy legalább egy gitáros ismerőstől tanulj.

2011. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ azt hittem heti többször kell járni. így talán menni is fog heti 1 alkalom. majd ki derül. hétvégén gondolom a tanárok többsége nem dolgozik ?
2011. júl. 15. 12:23
 3/4 krameri ***** válasza:

nem tudom azt, de mikor én kerestem tanárt, mindenhol írták, hogy hetente egy alkalom se több se kevesebb, csak így hatásos.

Ha többször lenne, akkor rutinná válna, mint a suli, és egyhamar eleged lenne belőle, de heti 1 alkalom meg kell.

Keress neten a lakhelyedhez közellevőket, biztos van aki hétvégén is dolgozik.

2011. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát bízok benne, köszi azért
2011. júl. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!