Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A TENSON gitár márka jo?

A TENSON gitár márka jo?

Figyelt kérdés

Már van egy klasszikus gitárom de most szeretnék venni egy akusztikusat vagy egy ektroakusztikusat.

Nem szeretnék sokat kolteni rá, talaltam egy gitár csomagot:

TENSON ACOUSTIC GUITAR STAGE PACK BLACK nekem tetszik,31.000 Ft.

Megéri megvenni?


2011. júl. 20. 20:26
 1/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uLCkQc7nhas

Elég jónak tűnik az árához képest, de ha rám hallgatsz akkor egy olcsóbb fendert esetleg ibanezt vagy epiphont veszel amik lényegesen jobbak.

egy ilyennel: [link]


vagy egy ilyennel : [link]

lényegesen jobban jársz.

2011. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén csomagban vásároltam, de klasszikusat és első gitárnak. Két hónapig átható ragasztószaga volt. Tényleg olyan érzés volt, mint a szalagról hozták volna a gitárt. Lehet kellett volna a gyárban kicsit pihentetni, mint ahogy később említem, meg is lett az eredménye.

Ránézésre semmi baj nem volt a hangszerrel, de kb. egy hónap használat után a fogólap festése kopni kezdett, egy év után a faanyag is. Színre, állagra olyan, mintha egy nyárfa deszkát tettek volna fogólapnak.

Két év után pedig a nyak és a test ragasztása engedte el magát.

Összefoglalva: első hangszernek nagyon jó, mert olcsó, így kicsi a pénzügyi bukás, ha az ember meggondolja magát és mégsem akar gitározni. A hangja egyébként meglepően jó.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, és második gitárnak illik valami kipróbált márkát venni. Lehet még egy ötöst hozzá kell csapni, hogy a tok is beleférjen a keretbe.

2011. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem elektromosban van tenson gitárom eddig megfelel, a későbbiekben majd egy fendert akarok venni, de szerintem nem olyan rossz. ez a véleményem rövid távon.
2012. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is tenson elektromos gitárom van és meg vagyok elégedve!de én is szeretnék valami komolyabbat vásárolni!eddig jó vélemenyem van a tensonal szemben!
2013. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kedvelem a tensont. Csak mivel nekem nem egytekercses hangszedős gitár kell, eladom.
2014. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!