Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mégis mit élveznek az emberek...

Mégis mit élveznek az emberek a diszkókban (meg otthon, munkahelyeken stb) abban a rendkívülien változatos és igényes zenében, amely mindegyike kivétel nélkül arról szól, hogy tucc-tucc-tucc-tututucc-tucc-tu-tu-tu-tu-tu-tucc-tucc-tucc?

Figyelt kérdés
lehetőleg olyan válaszoljon, aki ezeket alkohol, speed és kokain stb nélkül is élvezetesnek tartja!
2011. júl. 21. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Még mindig a 85%-os...


Amúgy meg a "tüc-tüc"-öt úgy hívják, hogy BPM, és lehet kisebb-nagyobb ütemű... Ami már nagyom magas, pl. hardcore, egyes techno stílusok, azt elhiszem, hogy idegesítő lehet, de van pár ember, aki ezt szereti, hát tegyék!!!

Hallgassál egy kis Café del Mar sorozatot, na az igényes!

2011. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én vagyok a linkelő:D

tom a linkelt Skillet zene nem a csucs:D de jó:D

szal én ebbe a témába azt birom hogy ha a rockerek felszólalnak a discosokkal szenbe az már apokalipszis

de ha a discosok baszatják a rockereket az már nem baj...

momentán itt nincs ojan háború de pl ahol én lakom ott a rockereket utálják a discosok

szoval ezér nemértem ezt:S

2011. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akarok kötözködni, de szerinted miért alakult ki sok sztereotípia a rockerekről ?

Például te sem tudsz leírni hibátlanul egy nyomoronc mondatot. Valamint nem kell egy kalap alá vonni mindenkit. Csak azok a " rockerek" és "diszkósok " szekálják egymást zenei ízlését, akikkel valami gond van az emeleten...

Nem hiszem el, hogy ennyire zavarja őket :D Minek foglalkoznak azokkal zenékkel, amiket nem szeretnek ? Na, mondd meg nekem.

2011. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

farkam tudja... csak le lehetne szakadni a rockerekröl mer nem is tudom hol árulnak drogokat meg honnan jönnek ki seg részegen a népek azér a rockrol mer nem szeretik mer inkább halgatják a tuctucot

amit egy nyomoronc számitógépes progival 2 perc alatt megcsinálsz+ a klotyon ha hasmenésed van..

a rockhoz legalább kell tudás is......

elismerem van egy két ,,hülye,, ember a rockerek között de a discosok között is van bazeg-.-

2011. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok diszkós, bazeg -.- :D
2011. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
jó:D akko misvagy?:D
2011. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rocker én is, csak én nem gondolkozom így.
2011. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

engem se annak listázzá aki piál meg drogerkedik:D

én keresztényrockerkedem:D

pl Skillet:D

egyeb nemkeresztélyrock:D

Papa Roach

Static-X

Disturbed

jófélék:D

2011. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kowaxos, te is nagyon tájékozott vagy rockzenében, ha azt hiszed, hogy a Tankcsapdából áll a rockzene...

Iron Maiden, Deep Purple, Aerosmith, Rainbow, Dream Theater, Children of Bodom, Savatage, Cradle of Filth, Nightwish, Therion pl, ezek kb. mind másféle stílus, pedig mind "rockzene". s "kicsit" összetettebbek, mint egy három akkordos Tankcsapda szám. én meg ezt a hozzáállást utálom, mikor mondom, hogy rockzenét szeretem, erre a roppant hozzáértők rögtön megkérdezik, hogy Tankcsapda, Hooligans? NEM.

2013. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!