Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni zongorázni?

Figyelt kérdés
P.l.: két kézzel, hogy menjen a basszus része is? Hetek? Hónapok? Melyik művel érdemes kezdeni?
2011. júl. 24. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
zongorázni egy élet.
2011. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha tanárhoz jársz, akkor ilyen ovis darabokkal kezd, megadtól viszont nehéz megtanulni. Am ha ügyes vagy 3 hónap sztem :)
2011. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bach kétszólamú invencióira gondoltam, mondjuk a C-Dúrra, az az első. Na azt mennyi idő, ha nulla zongorás múlt van mögöttem ... ?
2011. júl. 24. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom ismered a kottát ha meg akarsz tanulni zongorázni :) igy talán 1-2 hónap de igazából nemtudom mert én 5 éve tanulok zongorát és igy tanultam meg 1 hét alatt...
2011. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És aki aktív zongorista, neki napi hány órát kell gyakorolni a "szintentartáshoz"?
2011. júl. 26. 19:33
 6/6 anonim válasza:
szerintem aki komolyan foglalkozik zongorázással, napi szinten legalább 2-3 órát gyakorol..ha kitartó vagy, és megszeretnél tanulni egy darabot, neked is sokat kell :)
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!