Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen szinten mennyi idő...

Ilyen szinten mennyi idő alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=5KttanulBtc

tudom hogy nem két hét, de mennyi tanulás kell hozzá...talán évek?


2011. okt. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy hány éves vagy, totál kezdő-e nulla zenei előélettel, mennyi időt tudnál rászánni, satöbbi... De ez semmiképp sem a legnehezebb zongoradarab.
2011. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok, és a nulláról kezdem, csak a suliban tanultunk eddig heti egyszer zenét...sok időt szeretnék rászánni, mert kiskorom óta szeretnék tanulni, de édesanyám nem engedte, de most lehetőségem lett rá mégis, ezért kihasználom.:) időm az van bőven, négy évem van az érettségiig...szerintetek menni fog?:D
2011. okt. 13. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan idős vagyok, mint te, csak nálam épp az ellenkező eset áll fenn; még anno százmillió évvel ezelőtt, alsós koromban kezdtem el zongorázni és szép fokozatosan mára, gimnazista időszakomra jutottam el odáig, hogy szinte alig nyúlok zongorához. Tavaly megvolt az alapfokú, vagy valami hasonló névvel illették az első részt lezáró vizsgát. Azóta jó, ha heti egyszer ülök le, amikor óra van. Na nem azért, mert olyan borzalmasan utálnám, csak nálam személy szerint nem is alakult ki eziránt az egész zenei dolog iránt akkora affinitás, mint kellene vagy szokott, annak ellenére, hogy végigcsináltam az éveket. Remélem, nálad jobb lesz a helyzet. Nem egy leányálom, tehát csak a kezdeti "nagyon szeretném" érzés nem elég, de nem is kín, olyan "olykor tetszik, olykor nem". Az meg, hogy mennyi ideig tart... Kisebb korában ugye az ember könnyebben felszívja az információt, viszont ezt kompenzálja, hogy kamaszként az értelmezőképessége és a türelme nagyobb. Nem tudom. Ha lelkes vagy, talán három év. Sok szerencsét. :)
2011. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, az nem az én kérdésem volt...de ugyanolyan helyzetben vagyok...
2011. okt. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!