Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hallgatnak az emberek...

Miért hallgatnak az emberek durva, erőszakos zenét?

Figyelt kérdés
Ezt igazából nem tudom elképzelni, hogy valakit lenyugtat. Lehet a dühöt levezeti ideiglenesen, de nem tudom elképzelni, hogy nyugodt állapotba lehet tőle kerülni. Legalábbis én így tapasztaltam. Ha durva, agresszív zenét hallgattam, mindig olyasmi gondolatok is keringtek a fejemben.
2011. júl. 26. 16:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Igazából az van, hogy rajtad kívül még egy csomó ember létezik akik egyáltalán nem olyan mint és ennyi a titok nyitja. Felesleges magadból kiindulni.
2011. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak épp az ő véleményükre lennék kiváncsi. Hogy mit éreznek stb.
2011. júl. 26. 16:35
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem is , és ez bevált . betolom a slipknot,disturbed,dope valamelyik számát edzés közben és wááááá teljesítménybomba! :D
2011. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Durva és erőszakos zenét hallgatok 16 éves lány létemre. És neked mért erőszakos? Mert ordítanak benne? Ez nem jelent semmit, ez egy STÍLUS, egy MŰFAJ. Attól hogy "ordítva énekelnek" ugyanúgy énekelnek szerelemről és minden más normális, "nyugodt" témáról. Van akinek ez a stílus jön be, van akinek a tízezer éves barokk zene. Ennyi.
2011. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

de most az a kérdés, hogy miért nyugodsz le tőle -üzenem az előzőnek.

szerintem nem bizt, de lehet lenyugszanak tőle. ha tele vannak haraggal, félelemmel, vagy ilyesmikkel, és ugyan ezt hallják a zenében is, az jól esik. mármint, az mindig jól esik ha valaki azt mondja ki, amit te is érzel. nem? én ilyesmire gondolok.

2011. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Mit értesz te durva, erőszakos zene alatt? :)
2011. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

jah, az előzőt a 16.36osnak írtam

és amúgy nem az az erőszakos zene ami hangzásra is, és mondanivalóra is az erőszakról szól?..

2011. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát, igazából szerintem a hangzás fontosabb, mint maga a szöveg. A dallamok váltják ki az érzelmeket, nem a szöveg. A szöveg csak egy plusz.
2011. júl. 26. 16:43
 9/30 anonim ***** válasza:

16/L vagyok

De mi van ha a kérdezőnek az az erőszakos zene ami hangzásra olyan, és a mondanivalóról fogalma sincs? Vannak akik csak hangzás alapján kategorizálnak..

2011. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De igazából lehet picit rosszul tettem fel a kérdést, mert nem kifejezetten az agrersszív zenére gondoltam, hanem ami lehangoló, szomorú.
2011. júl. 26. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!