Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Anyám 50 éves és szeretne...

Anyám 50 éves és szeretne elkezdeni hegedűn tanulni. Lehetséges még ilyen idősen? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

én már 9 éve hegedülök és ebben az évben kezdek el brácsázni is és anyámat is mindig érdekelte a dolog, mert neki sosem volt lehetősége hangszert tanulni, viszont kórusokba járt rendszeresen fiatal korában. szóval lehet még ilyen idősen elkezdeni egy ilyen hangszert hobbi céljából?


ja és ilyet ne írjatok hogy tanítsam meg mert akármi fog történni mindig közbe fog jönni valami vagy lusta leszek és szal nem megy nekem a tanítás értitek :)


16/F


2011. júl. 31. 21:29
 1/1 anonim válasza:

Persze, szerintem lehetséges. Persze, nem valószínű, hogy híres hegedűművész lesz, ahhoz korábban kell elkezdeni, de a maga szórakozására nyugodtan! Vagány. :)

Valami magántanárnál lenne értelme. ott nem tudnak ajánlani valakit, ahol Te tanultad/ tanulod?

2011. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!