Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék "hallani " a 13 napos diétáról, jót és rosszat egyaránt. + Van aki esetleg most szeretné elkezdeni?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a tapasztalatok érdekelnek . Mindenkit kérek aki esetleg degradáló válaszokat írna , hogy ne tegye mert nem érdekel sem engem sem pedig másokat . Előre is köszönöm .
2011. júl. 16. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

13 napos? nekem ez új :O 90 naposról hallottam.

de engem is érdekel. : D

2011. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]

Első neked küldöm :D

2011. júl. 16. 12:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez fehérje központú étrend ami nem rossz, de 13 nap alatt ne várj csodát. Főleg nem 8 kilót.
2011. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
szerintem ez nem valami jó...reggelire 1 csésze kávé és 1 db kockacukor?te jó ég.ez nem egészséges...1 hét alatt max 1 kg-t fogysz....13 nap alatt meg max 1,5-2kg-t.13 nap alatt 8-kg nagyon sok....utána visszahízod mind.Inkább keress egy egészséges diétát és mozogj rendszeresen
2011. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Már akkor be kellett volna csukni az egész oldalt, mikor megláttad a címet: 13 nap alatt 8 kiló mínusz? Azaz durván heti 4 kg? Heló, heti 0,5-1 kg az egészséges, miről beszélünk?


Aztán a többi...koplalás a köbön. Ki az, aki kibírja, hogy estig egy kávén és két darab tojáson él? Amint letelik a 13 nap (vagy még hamarabb), úgy elkezdesz zabálni, mint annak a rendje.


Tipikus jojó-diéta, de csináld csak, le lehet pontozni.

2011. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézzük... én még életembe nem hallottam róla de vesézzük ki akkor!

Ezt veszem alapul, vagyis az első linket amit a gugli kiadott: [link]


Már a cím is hülyeség, hogy 13 nap alatt 8kg mínusz... gondolom nem célod a víz és az izomveszteség, merem remélni az egyértelmű célod a zsírleadás. Vegyünk egy kis matekot! Ahhoz, hogy 13 nap alatt 8kg zsírt leadj kb 72000kcal mínuszt kell produkálnod ami napi szinten ~5600 kcallal kevesebbet jelent. Ekkora kalória hiányt még én sem tudok produkálni pedig nekem heti hatszor van 2,5 órás erőemelő edzésem. Ez az 5600kcal kb 10X több mint amennyivel csökkented kéne a súlytartáshoz szükséges kcal mennyiséget, hogy fogyj. De jó tegyük fel te vagy songoku és egy egy kámeháme 1100kcalt éget el. Ellősz ötöt belőle, kész a mozgás. Nézzük az evés részét... ahhoz, hogy te mint songoku tudj ezenfelül lélegezni/tudjon verni a szíven igen csak zabálnod kéne a babot, körülbelül 2,5kgot naponta. De jó oké te vagy goku neked van varázsbabot, ami 1 szem 7000kcal. De ekkora igénybevétel mellett mind az emésztésed mind a vérkeringésed azonnal felmondaná a szolgálatot. Arról nem is beszélve, hogy 5600kcalos minúsznál szó szerint felfalod az izmaidat, ha valami oknál fogva túlélnéd az első napot a másodikon sírva könyörögnél, hogy öljenek meg... na de nézzük tovább a dolgot.


Megváltoztatni az anyagcsere folyamatokat... végülis igen 13 nap alatt ez lehetséges, de nem úgy ahogy gondoljátok. Gyorsítani az anyagcserén egyedül kalória többlettel lehet. Nem ezért kell napi 5x enni ezt nagyon sokan nem tudják.


2 évig előre bebisztosítva a hízás ellen? Ne nevettes, ez még nagyobb baromság mint az, hogy te vagy songoku. Az emberi test kb 3-4 nap alatt reagál minden kaja változásra... az első 1-2 napba teli is tömheted magad sütivel nem fogsz hízni, sőt még lehet tovább fogsz fogyni. A második két napba ha tovább folytatod a zabálást akkor leáll a fogyás, majd az utána való két napba elkezdesz hízni. Bár ez függ a genetikától is, mekkora ez az időtartam, de ez a nagy átlag. Az, hogy 2 éven keresztül fentartsa ezt az állapotot a tested minimum Chuck Norrisnak kéne lenned. Gondolom nem vagy Norris sem...


Jó most skippelek kicsit, mert már így is baromi hosszú az írásom. Nézzük az étrendet, aminél csakis egy fontos dologra világítok rá, pedig lehetne elég sok dologra mert úgy hülyeség ahogy van. Vegyük az első napot:

reggeli 1 csésze kávé, 1 kockacukor

ebéd 2 tojás

vacsora 1 szelet marhahús, olajjal citrommal


Kérdem én szerinted egy 120kgos férfi és egy 50kg nőnek pont ugyan annyi kajára lenne szüksége? Ne nevettessetek ez is badarság.



Röviden ennyi, remélem nem szeretnéd, hogy a többit is elolvassam mert már lezsibbadtak az ujjaim a gépeléstől.


Most nézem ugyan arról beszélünk így akkor nincs problem, remélem érthető volt az írásom.

2011. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

első vagyok..

köszi szépen. :)

de nekem ez bukta. sose iszok kávét. és a vérnyomásom is magas szokott lenni :S na meg nem szeretem a marha meg a bárányhusit se. : D csak csirkemellfilét szoktam enni.

pedig milyen jó lenne 13 nap alatt mínusz 8 kiló :(

2011. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Erdekes, hogy azert ott van egy link, a fogyaszto teara. Nem ingyen. Erre megy az egesz. 13 nap, 8 kilo minusz. Jol hangzik. Olvaso begerjed, es meg rendel teat is, csak a biztonsag kedveert. Ju uzleti huzas.
2011. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Részemről nem az a lényeg , hogy lefogyjak 13 nap alatt 8 kilót , mert ha ez ilyen marha egyszerű lenne akkor nem nagyon lennének elhízott emberek . Annyit várok az egésztől , hogy egy kicsit szűküljön a gyomrom a kevesebb ennivalótól, mivel jelenleg annyit eszem ami egy vizilónak is elegendő lenne. 178 cm vagyok és ehez 69 kg. Nincsenek önértékelési zavaraim. Lehet , hogy ezt tisztáznom kelett volna az elején. De köszönöm szépen a válaszokat. És természtesen várom a további véleményeket.
2011. júl. 16. 13:14
 10/15 anonim ***** válasza:

Na pont ezért kell enni napi 5x keveset. De ha valaki gyenge akkor az így is úgyis bukta... Te gyenge vagy?

(a kérdés költői, nézz magadba és csakis magadnak válaszolj)

2011. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!