Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki szeretne nekifogni a...

Valaki szeretne nekifogni a 90 naposnak? Oktobertol szeretnem elkezdeni, irjatok elerhetoseget vagy privit s beszelunk (:

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

kevés ember van, aki direkt szétb.aszná a szervezetét, gondolom egy szándékosan rossz étkezési szokás következményeivel valamilyen szinten tisztában vagy.


és egy érdekes dolog: emberek bevállalják, hogy hiányosan táplálkoznak így hosszú távú egészségügyi problémákat okozzanak maguknak, de arra még senki sem jelentkezett, hogy az ütéstechnikáimmal kísérletezhetnék rajtuk.. pedig abból ha akarom felépülne 10-20 nap alatt, nem úgy mint egy koplalással legyengített állapotból..

nem fura?

2011. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már 30 napja csinálom. -6 kgnál tartok. És most akarok majd valami mozogást elkezdeni mert anélkül nem lesz tartós.(Habár egész nap mozgok mert olyan szakmát tanulok ahol ez alap dolog). De szívesen beszélgetek veled. :)
2011. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo: valoszinu azon kevesek koze tartozom,aki szetbassza az egeszseget,ez a 90 napos az enyhebb formaja lenne,ennel sokkal drasztikusabbakhoz mar folyamodtam..es nem igaz,hogy nem sportolok,sot naponta es eleg sokat,de egyszeruen etel-fuggo vagyok

Masodik valaszolo,ha esetleg adnal valami elerhetoseget,mert privit nem tudok kuldeni

2011. szept. 27. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:

ebben a társadalomban a "drasztikus" étkezési anomáliákat követőket láttad már? vagy felhíztak jó zsírosra, vagy anorexiások. ez objektív dolog megint, nézz szét az utcán, akár kérdezd meg ki fogyókúrázott. kövér vagy zsíros emberek közül nagy arányban fogsz találkozni olyanokkal, akik fogyókúráztak már párszor. szerintem amúgy általában0 látszik rajtuk.

más társadalmakban, pl Afrikában aki szélsőségesen megvonja a tápanyagokat a testétől, inkább éhen hal, nekik nincs lehetőségük vissza hízni. de hát, Európában élünk.


étel függő vagy: mit mondhatnék, én is. én annyira, hogy ha nem figyelek legalább egy kicsit tudatosan arra, hogy tömjek még egy kis ételt, akkor az edzéssel leadott energia miatt fogyássá billenhet át az energiamérlegem, baromi könnyen. én ezt nagyobb függésnek látom.

2011. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon erősen gondolkodom... Egyszer már értem el vele eredményt.

2011. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én már 30 napja csinálom a 90 napost és 8 kg-t leadtam,de uzsonnákat is közétettem,mert a szervezetnek szüksége van a napi 5 táplálékra,az uzsonna nálam műzliből vagy gyümölcsből vagy pedig savanyúságból áll,netalán egy Welness műzliszeletből,de az uzsonna az éppen csak egy kevés.Savanyúságot azt sokat eszem ebéd és vacsora mellé,mert szűkiti a gyomrot és egészséges is,sok teát iszom mézzel,mert a mézbe is olyan vitaminok vannak,amit a 90 napos diéta alatt nem adunk a szervezetünknek,sok limonádét iszom,mert az is szűkiti a gyomrot na jó napi egy pohárral,mellesleg még ami a lényeg zsirégetőt is szedek,méghozzá eredménye is van.....
2011. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
a kedvenceim: gyomor szűkítők és zsírégetők.
2011. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zozmók válasza:

Aczél!


Ha Neked még nem volt orvosi problémád, ami miatt könnyebben hízol el akár a napi normàlis mennyiségű ételektöl rendszeres mozgàs mellett is, akkor Te egy szerencsés ember vagy!

Vagyunk pàran, akik sajnos hajlamosabbak vagyunk a zsírok elraktározására!

Persze vannak,akik ezzel magyaràzzák a falánkságukat is, de nem kell mindenkit elítélni, és durván leszòlni, mert nem a Te elveidet osztják!!!

Okosan használva sokaknak segìt az orvosi diéta!

2011. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

természetesen.

de akkor miért a 90 napos kategóriába írtok? ez gondolom nem véletlen. ha ezen a módon kezdtek étkezni, akkor mit vártok? tápanyaghiány miatt a testetek majd nem raktároz? hát hogyan működik a szervezet?


nem szerencsés vagyok, csak harcművész. ez majdnem olyan mint egy kemény sport, amivel túl sok energiát elpocsékol a szervezet. így nem olyan könnyű tartalékot felhalmozni.

2011. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!