Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van olyan elvetemü...

Szerintetek van olyan elvetemült tanár, aki elvállalna egy balkezes csellistát? Győri vagyok, bővebben alul.

Figyelt kérdés

2005 - ben volt egy Pacemaker beültetésem, ami a jobb kulcs csontom alá került miután az orvosok úgy döntöttek, hogy több szempontból is praktikusabb és nekem kényelmesebb ( balkezes vagyok )... idővel elkezdtem csellózni és észrevettem, hogy nagyon gyenge a jobb karom, gyorsan elfárad vonózás közben.... viszont bal kézben jobban is tartom a vonót és kényelmesebb is.

Szerintem jól döntöttem, csak most attól félek, hogy nem fog egy tanár se elvállalni.

23/L


2011. aug. 7. 11:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Éljenek a válaszok, juppy xD
2011. aug. 7. 17:01
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem biztos van ahogy te írtad olyan "elvetemült" tanár... de igazából nem nagyon értek a csellóhoz.. csak csodálkoztam h a kérdés 2011-es :o és senki nem válaszolt..
2016. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!