Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenekar, aki ingyenesen írna...

Zenekar, aki ingyenesen írna egy dalt (a szöveget én írom) a nemsokára induló versenyemhez? Természetesen a verseny ideje alatt folyamatos reklámmal hálálnám meg.

Figyelt kérdés
Vagy hol lehet keresni ilyeneket? Pop és rock banda érdekelne. A szöveg az enyém a dalt rátok bízom :P Sürgős lenne úgy kb. 1 hónap lenne rá max. de én legjobban a 2 hétnek örülnék :)
2011. aug. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nincs bandám, amivel elő tudnám adni, viszont nagyon szeretek zenét írni és elég jó visszajelzéseket kapok. én egyébként progresszív metálban utazom, de szerintem nem okozna különösebb kihívást egy pop-rock szám megírása. tehát ha csak zeneszerzés kell, akkor megcsinálom, illetve én énekelek és basszusgitározok/gitározok/zongorázok, tehát ha tudsz körém keríteni embereket, elő tudom/tudjuk adni.
2011. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remek, van msned vagy skypod? :D
2011. aug. 8. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
elküldtem privátban:)
2011. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
felvettelek :D
2011. aug. 8. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!