Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A román előadókba még 1...

A román előadókba még 1 cseppnyi kreativitás sem szorult?

Figyelt kérdés

annyira gáz,van 1 sláger szám,és utána annak a mintájára csinálnak 1 teljesen ugyanolyan számot


inna

alexandra stan

akkor volt az a stereo loveos szarság

most más nem jut eszembe,de ez mekkora gáz má' !! ott sorvadna le a farkam ha ilyen fost adnék ki a kezeim közül


2011. aug. 22. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azok nem románok hanem Romák ( roma, cigány ahogy tetszik) és igen mást nemtudnak.

Elnézést ha valakit megsértettem.

2011. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Hát,szerintem ezeket nem lehet mégcsak zenészeknek sem nevezni,mert az sértés lenne a zenei műfajra nézve.Az igazi zenészek hangszeren játszanak és nem csak felvesznek valami statikus zörejt ráénekelnek pár mondatot,amit stúdióban tesznek hallgathatóvá és kész is a zene.De sajnos általánosságban az én korosztályom erre vevő,de nem értem őket.Én inkább meghallgatok egy jó kis rockot vagy metált.

14/L

2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Engem irritál a metál is, de hogy ezek nem nevezhetők zenének az biztos. És az a szörnyű, hogy mindenki ezt posztolgatja, meg végig megyek az utcán és ez üvölt. Komolyan nem értem mi ebbe a jó? Mert, hogy átérezni nem lehet a szöveget, a dallam (már amelyiknek van) tucat, az énekeseknek pedig nincs hangjuk. Bár ezek ilyen berögzült dolgok. Valaki kijelenti, hogy ez jó, és azt ordíttatja mindenki.
2011. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sorvadjon is le, mert lehet szidni a román zenét de Magyarország soha nem lesz ilyen színvonalon (vagy ha te színvonaltalannak tartod akkor azt mondom, hogy magyar zene nem volt és nem is lesz soha feleannyira populáris)

Az meg hogy kinek tetszik az ízlés dolga, de Innát és Alexandrát nem engedem bántani <3

2013. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pusztulj meg román!
2022. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!