Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok jó rock bandákat?...

Mondanátok jó rock bandákat? (olyanokra gondolok, ami hasonló zenét játszik mint a Nirvana)

Figyelt kérdés
Apukám megtiltotta,hogy Nirvana-t hallgassak.nagyon feldühített a dolog, mert szeretem a zenéjüket.tudtok olyan rock bandát ajánlani nekem, ami hasonló zenét játszik mint ők?szeretném a Nirvana hiányát pótolni...előre is köszönet az ÉRTELMES válaszokért.
2011. aug. 29. 11:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt az oldal alján fel van sorolva egy csomó grunge banda. megkérdezhetem, hogy apukád miért tiltotta meg a Nirvana-hallgatást?
2011. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nos, azért, mert szerinte a Nirvana az indiaiak mennyországát jelenti.vagy a pokláűt? már nem is tudom.meg azért, mert szerinte minden énekes/sztár aki neki nem tetszik narkós, és szerinte a nirvana énekese is drogttúladagolásban halt meg.:/
2011. aug. 29. 13:19
 4/29 A kérdező kommentje:
Szeretem a grenma-t, és az enyém az utolsó szó a kedvenc számom tőleük, örülök, hogy neked is tetszik. :)egyébként 13/L
2011. aug. 29. 13:21
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg állj már a sarkadra és mond meg apádnak, hogy egy együttest nem a neve alapján kell megítélni és, hogy te azt fogsz hallgatni, amit akarsz, mert az ízléseden nem változtathat. Ha most engedsz neki, akkor még csak rosszabb lesz, még 25 éves korordban is ő fog dirigálni neked.

Amúgy Nirvanához hasonló zenekar nincs, mert a Nirvana utánozhatatlan.

2011. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként apád, hogy akarja ellenőrizni, hogy mit hallgatsz? Minden órában leellenőrzi a telódat és az ipododat? Esetleg számítógépen még az előzményeket is megnézi, nemhogy véletlenül youtube-on Nirvanára keerstél rá?
2011. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos.

Apádnak részben igaza van, mert a Nirvana énekese tényleg narkós volt, ettől függetlenül nagyon jó zenét csináltak, eredeti, természetes, érzékeny és erős.

Az hogy az indiaiak mennyországát jelenti, igen, bár ezzel nem tudom mi a gondja.

A Nirvana jó zenekar, bár azt be kell látni, nem "építő jellegű". Nincs benne túl sok vidám dallam, bár ezt embere válogatja, kit mit tesz boldoggá. Régebben én is sokat hallgattam.


Amúgy én tudnék olyanokat mondani, ami hasonló a Nirvana mentalitásához, de azokat szerintem apud még annyira sem engedné meg :D

Szóval csak keresgélj, és beszéld meg vele ezt a dolgot..

2011. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!