Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok jó rock bandákat?...

Mondanátok jó rock bandákat? (olyanokra gondolok, ami hasonló zenét játszik mint a Nirvana)

Figyelt kérdés
Apukám megtiltotta,hogy Nirvana-t hallgassak.nagyon feldühített a dolog, mert szeretem a zenéjüket.tudtok olyan rock bandát ajánlani nekem, ami hasonló zenét játszik mint ők?szeretném a Nirvana hiányát pótolni...előre is köszönet az ÉRTELMES válaszokért.
2011. aug. 29. 11:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
silverchair
2011. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Uhh, köszi!És tényleg, nagyon örülök, hogy más is szereti még a jó zenét.mert, én nem szeretem az olyan jelleg zenét mint pl:house music,electro, dubstep.ezek gépzenét, és szerintem nem jók.ahoz h egy olyat megcsinálj mint azok, csak egy tanfolyam és egy laptop kell, de ahoz hogy egy olyat összeüss mint pl: a Nirvana, ahoz türelem, gyakorlás, kitartás, és sok idő kell.
2011. aug. 29. 16:54
 13/29 anonim ***** válasza:
28%

:)

figyi kislány, én is ilyesmit gondoltam 13 évesen. így hát nem is akarlak megtéríteni, de azért elmondom ha már szóba hoztad: a tuctuchoz is türelem, gyakorlás és kitartás kellhet, tudod? és most nem a legegyszerűbb sémákra gondolok. és nézd meg, én szeretem a zenéket, amiket az előbb linkeltem, meg ezer más rockszerűséget. de. az miért baj, ha egyszerűen csinálják meg a zenét? miért baj, ha géppel? tudtommal nem az a zene lényege, hogy verejték által szülessen,(mellesleg az igazi gitáros nem is szenved a zeneírással. mert ontja magából..) hanem hogy élvezhető legyen. én azt megértem, hogy neked nem tetszik a "tuctuc", de azt nem, hogy valami azért legyen szar, mert gépzene :P én sok elektronikus zenét szeretek, és mondhatom, hidd el, abban is tudok és lehet annyit érezni, mint Te a Nirvanában. elhiszed? és ez a fontos, nem? és akkor már is ér valamit ez a zene is. (jah, drog nélkül ám. nem úgy mint egyesek a nirvanából..khm)

azért írtam ezt le, mert nem szeretem ha leszólják az elektronikus zenét, de közben tuti nincsenek nagyon képben.. köszi hogy meghallgattál :) ja mellesleg, ha szakmai szempontból nézzük, a Nirvana éppen nem az az agyongitártechnikázott zene, ahova annyi gyakorlás kellene..

puszi: egy zeneimádó

2011. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A válasz megírásának időpontja: ma 18:25
2011. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:25


köszi, a számból vetted ki a szót :D


ő még 13 éves, oké hogy ezt gondolja, itt az a baj, hogy sokan 20 felett is így vélekednek..

2011. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Csak annyit írtam, hogy SZERINTEM nem jó.azt nem, hogy szar.de, nem haragszok,ha neked tetszik, hát tetszen.te dolgod.de reménylem nem baj, ha én nekem nem tetszik?
2011. aug. 29. 20:31
 17/29 anonim ***** válasza:
23%
Szeretem a Nirvanat, de apádnak igaza van. Kurt Cobainnél kevés nagyobb semmirekellő van a földön. Csöves drogos volt, betépve teherbeejtett egy nőt, akit tisztán nem bírt elviselni se, széttépte az agyát, és fejbelőtte magát. És a Nirvana amúgy tényleg vallási fogalom. Ettől függetlenül nem leszel debil attól, ha hallgatod a zenéjét, kivéve, ha van valami agyi gondod, de az előbb utóbb úgyis előjönne. :D
2011. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Naaaa! >.< ne beszélj így a szerelmemről!!!amúgy nem vagyok belé szerelmes, de Kurt Cobain attól még hogy drogozott, nem volt feltétlenül semmirekellő.azért drogozott, mert nem bírta a tömeget, és a rajongókat.és nem betépve ejtette teherbe a nejét.csak azért nem bírta elviselni, mert később kiderüklt róla, hogy csak Cobain pénze kellett neki.aztán fejbelőtte magát, és ha érdekel mit írt a búcsúlevelében, akkor keress rá google-n.;D
2011. szept. 5. 16:08
 19/29 anonim ***** válasza:
és mi van ha azért drogozott mert szeretett drogozni? sok mindent lehet olvasni Kurt Cobainról, de mivel nem ismertük ne tudjuk már jobban az életét, mint ő maga.
2011. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jó inkább ne.De véleményem szerint az emberek 90% okkal kezd el drogozni, pláne heroint használni. ˘^˘
2011. szept. 5. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!