Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok jó rock bandákat?...

Mondanátok jó rock bandákat? (olyanokra gondolok, ami hasonló zenét játszik mint a Nirvana)

Figyelt kérdés
Apukám megtiltotta,hogy Nirvana-t hallgassak.nagyon feldühített a dolog, mert szeretem a zenéjüket.tudtok olyan rock bandát ajánlani nekem, ami hasonló zenét játszik mint ők?szeretném a Nirvana hiányát pótolni...előre is köszönet az ÉRTELMES válaszokért.
2011. aug. 29. 11:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ne hagyd mar, hogy te milyen zenet hallgass!

Mar boccs, de az apad egy ultra konzervativ paraszt!


Az egy dolog, hogy Kurt drogozott, de a szorakoztato iparban eleg sokan drogoztak\drogoznak.

Ekkora f@szsagot Jesus Christ!

2011. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Apukád vicces, ezzel az erővel Britney Spears-től is eltilthatna! :D Meg őszintén, ha csak színjózan életű zenészeket hallgathatnál, nem sok zene lenne az MP3-odon :D

Egy jó pillanatában próbáld elmagyarázni neki h nem a zenétől függ, hogy milyen ember leszel, hanem attól hogy milyen példát látsz otthon a szüleidtől. Én Nirvánán, Alice in Chaince-en, Pearl Jam-en nőttem fel és lám, normális ember lettem, diplomával, állással, családdal, mert aránylag normális családban nőttem fel.

Ismerősöm "sátánista" black-death-folk metált hallgat, közben főnök egy bankban. Na, ezt adja össze apud :D

2011. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 firn válasza:
100%

Faterod gyökér, öld meg és hallgasd ezeket:

[link]

2011. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
pár évvel később vagyunk, apád él még? xD
2013. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen, durva, mert azóta is a Nirvana a kedvenc zenekarok, apukám bletörődött, és szereti hallgatni, amikor gitáron Nirvanát játszok. Durva, mert azóta sok minden történt, sokan meghaltak körülöttem, 3-szor költöztünk el kb, iskolát váltottam, stb., stb, de a Nirvana és apukám megmaradtak. :DD
2013. jún. 13. 21:32
 26/29 anonim válasza:
Nirvana:A buddhista vallásban a teljes megnyugvás, kiszabadulás a lélekvándorlásnak szenvedésekkel járó körforgásából, a legmagasabb boldogság állapota, amelyre a lélek törekszik csak hogy tisztázzuk hogy nem mennyország nem pokol amúgy szard le mit enged mit nem
2013. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Deep Purple (1980-as évektől)

Whitesnake (1987-től)

ZZ Top

Green Day

Scorpions

Slash


15/F

2015. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Theory of a Deadman (Best of Best^^)
2015. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Az összes rocksztár valami tudatmódosító hatása alatt volt/van amikor azt a csodálatos zenèt létrehozza nekünk....maga a rock/punk/metál/stb. műfaj nem az álszentsèget tükrözi. Persze ez nem muszály befolyásolnia az ember magaviseletét vagy a cselekedeteidet,ùgyhogy apádnak nem kellene aggódnia,inkább örülnie kène hogy olyan zenèt hallgatsz amit hangszerekkel játszanak.
2016. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!