Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik hangszert lehet a...

Melyik hangszert lehet a legkönnyebben megtanulni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a hangszerek közül melyiket lehet a legkönnyebben megtanulni. A gitárt és a dobot mellőzétek próbáltam már de nem nagyon jött be. Előre is köszi a válaszokat.
2011. aug. 29. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbben a zongorát.A zongorán már "kész" hangok vannak, nem úgy mint a gitáron, ahol képezni kell a hangokat.Én nyár eleje óta tanulom és egészen jól haladok:-)Csak ajánlani tudom!
2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Amatőr szinten a zongora a legkönnyebb. Valóban: azon ki vannak terítve eléd a hangok. Az intonációval (hangképzéssel) nem kell törődni. (Viszont több szólam van).

Sok sikert! ;)

2011. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is gondolkodtam a zongorán vagyis inkább a szintetizátoron mert azt könnyebben tudom magammal hurcolászni. apum nekem a tilinkót vagy a pásztorfurulyát ajánlotta, arról mi a véleményetek?
2011. aug. 29. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Triangulum?
2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Furulya. Bár a családod eleinte meg fog bolondulni, az első 3 hetet nehéz kibírni.
2011. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Yes a zongoraval lehet a leghamarabb megtanulni 'elfogadhato' szinten.

Am joo penzesek lehettek, ha csak ugy ossze-vissza veszitek a hangszereket. De egyaltelan nem bantasbol mondom^^

2011. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyunk pénzesek. Egyetlen egy hangszer van nálunk tesóm keresztfaterjának a gitárja amin tesóm tanulgat. +n is szeretnék megtanulni valamilyen egyszerűbb, olcsóbb hangszeren, mondjuk a furulya egyszerű és saját kezüleg is meg lehet csinálni.
2011. szept. 2. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Handpan
2023. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!