Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » HOgy lehet legkönnyebben...

HOgy lehet legkönnyebben megtanulni gitárhoz énekelni?

Figyelt kérdés
Gitározom már egy pár éve, de azt még csak mostanában fedeztem fel, hogy énekelni is tudok:D Sikálás közben megy az ének, de bontásnál nagyon nehézkesen..Gyakoroljam be először tökéletesen a gitárt, és ha automatikusan megy, akkor a kornyikálás is természetes lesz?
2009. dec. 26. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom másoknál hogy megy ez de én alapból úgy tanulom a dalt hogy énekelek hozzá magamban, aztán ha jól megy akkor nem csak magamban:D
2009. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Ez igen nehéz feladat "szét kell választanod az agyadban" a gitározást és az éneklést. Nekem is nehezen megy de előbb érdemes a gitártémát megtaulni és próbálni spontán játszni theát közben beszéj vagy mittomén :D. Így gyarkorold a gitár játék elkülönítését más tevékenységektől.

2009. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!időközben sikerült megtanulni, annyira rexlex-szerűvé vált a gitározás, hogy nem tévesztettem el akkor sem, ha az énekre is kellett koncentrálnom..
2009. dec. 30. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam -és szerintem ez 1 nagyon jó modszer-rakj be 1 zenét aminek tudod az ének témáját de a gitárt le tudod naggyábol improzni és úgy kezdj el énekelni.Amikor jön a váltás valamit spontán találj ki akármit (persze legyen 1 halvány köze annak amit a számon játszanak).Na szoval az a lényege,hogy csak énekelj a gitárt meg csak spontán ami jön neked.Én ezzel a modszerrel tanultam meg pár számot pl:Mettalica master of puppets,kreator violent revolution,children of bodom are you dead yet?,Megadeth Back in the day.Ezt így elég nehéz elmagyarázni de naggyábol érted amit akarok nem?
2010. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!