Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kezdjem a dj-zést?

Hogy kezdjem a dj-zést?

Figyelt kérdés
Dj-s szeretnék lenni, de még nem tudom hogy hogy csinálják a "nagyok". Én hogy kezdjem el a dj-zést? Van Virtual Dj programom, de nincs laptopom. 14/f
2011. aug. 29. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Csórsz valami jó ritmust mint minden profi alá raksz valami tuc-tuc baromságot ami 4 percen keresztül megy és kb fél percnél halálra unja magát az ember,úgy kb 2 percnél raksz egy fél másodperces szünetet,és kezdődik előlröl ez a tuc-tuc baromság amit manapság a sok hülyegyerek zenének mer nevezni.A zene a szívből és a lélekből jön,nem a gépekből.

Ennyi,remélem hasznos volt ,cső

2011. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha.. csá
2011. aug. 30. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Régebben volt hasonló kérdés, arra válaszoltam, ha nem baj bemásolom neked ide ;)


"Igazából sok dolog nem kell hozzá, mióta eltörölték a DJ-vizsgát. Veszel néhány CD-t, másolsz rá X számot Y stílusból, kifizeted a MAHASZnak a jogdíjat(éves díj olyan 100e körül mozog, ebből kifolyólag a legtöbb amatőr dj nem is fizet, aztán vagy megússza az ellenőrzést, vagy rábaszott :D), és kb. kész. Ha klubban akarsz játszani, akkor ott van keverőpult + minden szükséges felszerelés, csak a CD - idet kell vinned. Ha házibuliban akarsz zenélni, akkor evidens, hogy kell venned egy keverőt, fejhallgatót(meg ezek amúgy sem ártanak, ha vannak, sőt, ha rendesen meg akarsz tanulni keverni, fontos, hogy otthon is tudj gyakorolni). Hogy mennyiből jönnek ki ezek, az attól függ, hogy milyen minőségben vásárolsz. Lehet venni keverőt néhány 10e ft-ért, de lehet súlyos százezrekért is. Ez csak a pénztárcádtól függ.

Ha meg csinálni is akarsz zenét, akkor megveszel valamilyen zenekészítő programot(itt is vannak nagyon olcsók, sőt ingyenesek, de azok olyanok is, kb sz*rt sem érnek; de lehet több százezres profi programot is szerezni, amivel az ismertebb dj-k dolgoznak, de ez megint pénztárca kérdése.

Remélem segítettem."


az első hozzászóló meg kezeltesse magát :D

2011. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké
2011. aug. 31. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
na,ugyanezt mondtam
2011. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!