Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 100 magyrar emberöl Hány...

100 magyrar emberöl Hány Tudja h : A NIRVANA ma adta ki pontosan 20 éve a NEWERMIND nevü albumát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam,de szerintem az,aki nem rajongó vagy nem különösebben szereti a bandát,az nem nagyon fogja tudni.Egyébként én szeretm pár számukat.:D
2011. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100 magyar emberből hány tudja,hogy hogyan kell leírni a neVermind szót?
2011. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a ne Wermind szót zért irják igy csak MA mivel ma van 20 éves
2011. szept. 24. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy Nirvana rajongó. Leginkább a metált szeretem de a rockzenét is szívesen hallgatom. Én tudok róla, hogy 20 éves, mivel minden nap megnézem a HammerWorld Magazin hivatalos weblapját és ott kiírták :D párszor már meghallgattam ezt az albumot, jó zenét csináltak ők még... 2 embert számolj bele a 100ba mert az apukámnak is mondtam szóval ő is tudja :)

15/F

2011. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Serintem qrva jó a nirvana!

Kár h meghalt Kurt Cobain

2011. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!