Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki hogyha ilyen zenét...

Ciki hogyha ilyen zenét hallgat egy lány?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon-nagyon imádom Bob Marleyt. :$ Szeretem a mostani zenéket is tényleg...főleg a houset :D, de valamiért akkor sem ér fel egy sem a reggeavel...nálam. :) De tényleg egyszerűen nem tudom megunni. :) Az egész szobámat átalakítottam ilyen mediterrán stílusura...mediterrán növények, pálmák, egy óriási Jamaica térképem van a falamon amit körbe futottam különféle futós növényekkel, meleg színek mindenhol. :$ Nekem nagyon bejön...egyébként. :)

De ez nem "ciki", hogy lány létemre ennyire szeretem Bob Marleyt (még bátyám legjobb barátja "mutatta be" 2-3 évvel ezelőtt) :D?

Bocsi ha hülye kérdés, csak már nem tudom hova tenni magam. :)

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 26. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Miért lenne az? Szerintem sokkal cikibb, ha valaki Lady Gagát, vagy más csinált műanyag sztárocskákat hallgat.
2011. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Inkább tök jó :)
2011. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

ciki,hogy ilyeneket feltesznek egyáltalán...ha ennyire gáznak érzed,akkor könyörgöm,ne hallgasd!

az ember ÖNMAGA miatt hallgat zenét,nem aszerint,hogy mi a mai divat(bár persze van aki így tesz).és ha akárki azt is mondja,hogy ciki,akkor mivan?rögtön igazat adsz neki?szerintem az még nagyobb gáz,ha valaki ezért lenézne téged.de én nem szólok bele,azt csinálsz,amit akarsz,csak jótanács volt...

2011. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki, csak a túl nagy rajongás vádaskodáshoz is vezet majd. Ne lepődj meg ha lesznek akik füvesnek fognak titulálni.
2011. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

"Everybody loves Bob Marley

Everywhere I go it's the same old story

People of all nation they love the Rastaman vibrations.."

2011. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
KIRÁLY!!! :D
2011. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Álljatok már le ezekkel a ciki-nem ciki kérdésekkel könyörgöm!!!Elegem van már,hogy minden oldalon van legalább egy kérdés amiben az áll,hogy ciki-e avagy sem az adott zene.

Én 14 éves csajként rockot/metált hallgatok(a keményebb fajtából)és még életemben nem tettem fel senkinek azt a kérdést hogy gáz-e a zeném vagy nem,mert a zene csak az ENYÉM és SENKI nem mondhatja meg hogy mit hallgassak!!!!

2011. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mbalage ***** válasza:
89%
Gondolj bele: Jamaicában kb. 2,5 millió ember él, és közöttük éppenséggel az számít szokatlannak, ha valaki nem szereti Bob Marley-t.
2011. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Ki nem szereti Bob Marleyt? :D A szobád is faxa lehet :)
2011. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

tegnapelőtt 21:46

istenem,végre egy értelmes válasz!

2011. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!