Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki hogyha ilyen zenét...

Ciki hogyha ilyen zenét hallgat egy lány?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon-nagyon imádom Bob Marleyt. :$ Szeretem a mostani zenéket is tényleg...főleg a houset :D, de valamiért akkor sem ér fel egy sem a reggeavel...nálam. :) De tényleg egyszerűen nem tudom megunni. :) Az egész szobámat átalakítottam ilyen mediterrán stílusura...mediterrán növények, pálmák, egy óriási Jamaica térképem van a falamon amit körbe futottam különféle futós növényekkel, meleg színek mindenhol. :$ Nekem nagyon bejön...egyébként. :)

De ez nem "ciki", hogy lány létemre ennyire szeretem Bob Marleyt (még bátyám legjobb barátja "mutatta be" 2-3 évvel ezelőtt) :D?

Bocsi ha hülye kérdés, csak már nem tudom hova tenni magam. :)

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 26. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ma 14:24-köszönöm,végre valaki egyetért velem.=))
2011. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

Nem-nem SOHA nem mondanék le a mindenemről...Bob Marleyről. :) Sőt, inkább úgy mond "bevédem", tudom, hogy a korom beli érettlen kis emberkék, nagy része azt sem tudja, hogy ki -.-, ezért inkább nem is "reklámozom" előttük, ne, hogy már, hogy ők is ezt halgassák :P ...önző vagyok. :D

Igen én is imádom a szobámat, bár még kifogom egészíteni pár falmotívummal, persze nem cannabis levélel :) , kis ízléssel pálmafákkal szeretném...

Egyébként 15 éves vagyok...és én is imádom a Metallicát,ACDC-t, Steven Tyler meg személyes nagy-nag kedvencem. :)

2011. szept. 29. 21:28
 13/14 mbalage ***** válasza:

Még egy mondat. Ha másoknak nem tetszik egy általam kedvelt zeneszám, akkor csak az a tudat szomorít el, hogy ők nem képesek megtapasztalni azt az élményt, amit nekem adott a zeneszám.

Más szóval: nem magamat, hanem őket sajnálom!

2011. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igaz...azzal a különbséggel, hogy én nem sajnálom őket. XD :P Inkább nevetek rajtuk...:P
2011. okt. 3. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!