Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Motörhead utálja a Metallicát?

A Motörhead utálja a Metallicát?

Figyelt kérdés
csak mert van egy olyan számuk hogy Fuck Metallica... És ha utálják őket, akkor miért?
2009. máj. 1. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
En a Metallicara szavazok, nagyon szeretem!
2009. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg kölcsönös mivel a metallicának van egy olyan száma, hogy So fuck what?
2009. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

énis a Metallicára szavazok, nem kérdés. Épp ezért is kérdeztem :D amúgy azt a számot nem is hallottam vagy nem emlékszem rá :S na de most meghallgatom :D és köszi a válaszokat

ééés


/v|etallic|-\ rockz :D

2009. máj. 1. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, a Metallica nem utálja a Motörhead-et, a kezdetekkor a példaképüknek tekintették, a Garage albumon több számot is játszottak tőlük:Overkill, Damage Case, Stone Dead Forever, Too Late Too Late.

(A So What-ot pedig eredetileg az Anti Nowhere League játszotta.)

Lemmyvel játszottak is együtt: http://www.youtube.com/watch?v=UEw2OMe10tM

2010. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
/előző vok/ Jajja, sztem fordítva sem..
2010. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó de akkor mit jelentsen a Fuck Metallica c. szám?
2010. jan. 4. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem arról van szó, hogy a Metallica sok számát játszotta/játssza a Motörheadnek, és a Motörhead is megmutatta, h nekik is megy visszafelé :P Ez egyszerű fricska szerintem, csak sokan komolyan veszik.

Tudtad, hogy a Metallica pl. a Damage Case c. számot Lemmy 50. szülinapján adta elő először? Lemmy úgy nyilatkozott róla, hogy számára óriási megtiszteltetés volt, és h. a Metallica egyike azoknak a kevés bandáknak, akik kitartottak a Motörhead mellett, és ezért nagyra becsüli őket.

Amikor a Metallica bekerült a Hall of Fame-be, megemlítették többek között (Iron Maiden, Alice Cooper, Judas Priest stb) a Motörheadet,mint akik hatással voltak rájuk.

2010. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Én a motörhead-ra szavazok mert a metalica énekese nem is szereti a metál zenét (de azért jó zenét nyom) nyilatkozta egy interjún.
2010. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
nem utálja a Motörhead a Metallica-t és a Metallica se a Motörheadet, a Motörhead, Lars Ulrich kedvenc bandája és példakép az egész banda számára. Az egyik kommentelö emlitette a So what ?-ot. az egy kontra az egyik Megadeth számra ( Go to hell, amin a Megadeth éppen az Enter Sandman-t parodizálja, mivel Mustaine utálja a Metallica-t mivel ki*aszták a bandából, és ez a szám a " So far, so good...So what? " címü Megadeth albumon van, innen a cím, semmi köze a Motörhead-nek hozzá. Szerintem a Motörhead csak viccböl adta ezt a nevet a számnak. De amugy nagyon jóba van egymással mind a 2 banda. Cheers ! /../
2012. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem erre a videóra Youtuben. Nem utálták egymás, sőt angyon is jóban voltam. Az a "fuck Metallica" videó, a feltöltő agymenése.Valójában az a Motörhead feldolgozása a Metallica Enter Sandman zenéjéről, ami pont azt mutatja, hogy kedvelték egymást.
2023. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!