Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért menő ha ilyeneket...

Miért menő ha ilyeneket hallgatok?

Figyelt kérdés

Ma a suliban elvették az mp3 lejátszómat,amit a keresztanyámtól kaptam tavaj karácsonyra. A fiúk meghallgatták a zenéim pl http://www.youtube.com/watch?v=5jA5zfDmQL0

de mint nevettek,és azt mondták ezek a zeneszámok igazán menőek ma. Miért? Én szeretem,jobb mint Justin Bieber


2011. okt. 19. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hm elvették az mp3 lejátszód. Hát akkor itt a legkevésbé számít hogy ezek a számok tényleg jobbak e mint justin bieber vagy sem.


Ha akármit hallgattál volna akkor is kiröhögtek volna, nem bántásból mondom. És igen valszeg ironikusak voltak, de mondom attól még nincs baj az ízléseddel, akármit hallgathattál volna. Na és legalább vissza kaptad mp3ad?


Viszont egy jó tanács: ha hatan vagy akárhányan oda mennek elveszik az mp3ad akkor azért tényleg nem feltétlen tudsz mit csinálni, viszont AMENNYIRE LEHET ne hagyd magad, mert később bánni fogod :S(

2011. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

ez gáááz.


de ha választanom kellene sp és társai közül vagy a te linked közül akkor a tiédet választanám.


nem valami szép, vannak sokkal szebb dalok is.


de persze ez mind csak a saját véleményem.

2011. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
b.k. s.k.v . vagyok és még mindig röhögök ezen az egészen, de a ˇguccsis" táskám azért megvan XD
2011. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ne haragudj de ez borzalmas, ennél még a manele is jobb... Szerintem az osztálytársaid ironizáltak (ha csak nem romák, mivel általában ők hallgatják ezt a fajta zenét)és én személy szerint 6 másodpercnél megállítottam mert nem bírtam tovább... DE! Ez személyes vélemény, ha neked tetszik, HALLGASD, és ne érdekeljen ki mit mond rá, nem nekik kell hogy tetsszen hanem NEKED:)

És remélem nem vetted a szívemre a véleményemet, de ha van valami amitől falnak megyek az a népzene/mulatós zene...

2013. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*tavaly
2015. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!