Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most komolyan gáz hogy ilyenek...

Most komolyan gáz hogy ilyeneket hallgatok? (Lehet hogy Zene kategóriába kellet volna. Mindegy)

Figyelt kérdés

Már többen beszóltak hogy hogy bírok ilyet hallgatni,,mert ez nem zene...

pl.

http://www.youtube.com/watch?v=sXA4flnkQns

http://www.youtube.com/watch?v=XoNuDGnNIgE

http://www.youtube.com/watch?v=wKnAkRHoDKw

Tudom hogy az ilyet is sokan fikázzák,,de azért szerintem mégis jobb mint a Dzsásztin "nincshangom" bíbör nyekergése -.-"...

14l


2010. nov. 3. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
rémes ez a zene
2010. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Nagy baromság az alapján megítélni valakit, hogy milyen zenét szeret!
2010. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, mert mindenkinek más tetszik. Nekem ezek nagyon nem (rockot, goth- és operametált hallgatok, szóval...), de ha neked igen, akkor hallgasd, egészségedre :)


13/l

2010. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
és idáig süllyedt a 21. század a zenei ízlésben... bocsi, de ez a tüc tüc nekem SÉRTI A FÜLEM!
2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

ÁÁÁÁ EZAZ VÉGRE NEM CSAK ÉN HALLGATOK ILYENEKET!EZ A ZENE EGYSZERŰEN NAGYON JÓÓ*-* Öröm látni hogy ilyeneket hallgatsz ;) Maradjon ez továbbra is így.


13/L

2010. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik, akkor ezt hallgasd.
2010. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

hátnemtom.szerintem ennél bieber jobb.:"D

hidd el nincs sok különbség eközött a zene között és jb zenéje közt.

2010. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

1.nem gát

2.Ha nem lenne hangja Justin B-nek akkor nem is lenne híres,szóval van hangja csak neked nem tetszik(én nem szeretem jb-t)

3.MICHAEL JACKSON A Zene Királya!!!!!

:D

2010. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem gáz.Én is ilyen zenéket szeretek és hallgatok!!!


13L

2010. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát, kíváncsi lennék, hogy milyen társaságban vagy, ha a mostani menő zenékért leszólnak. Nálunk mindenki ilyet hallgat, nekem szoktak beszólni rocker létemre.

Amúgy nem mondom, hogy ez nem zene, mert zene, csak én nem szeretem, sérti a fülemet. Halkan megjegyezném, hogy nálam egyenértékű a Bieber gyerek nyekergésével, de hát ez van.

Gáznak nem gáz, mert mindenki azt hallgat, ami jól is esik neki. Én is kiakadok, ha beszólnak nekem, épp ezért nem szólok be senkinek , így neked sem .

Tudod: Ízlések és pofonok.

15/l

2010. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!