Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fajta zenét szerettek?...

Milyen fajta zenét szerettek? :D (rock, disco, pop stb. ) És melyik a kedvenc együttesetek?

Figyelt kérdés
Én a rockot szeretem és a metált minden formában :D kedvenc együtteseim a Slipknot a Metallica. néha-néha linkin parkot hallgatok klasszikusoktól az acdc-t :D hát ti? :D
2011. okt. 22. 11:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

szintén rock/metál.:)


a korpiklaanit én is szeretem nagyon, tényleg, miért furcsa?:)


egyébként az abszolút kedvenc a Nightwish, régi új verzióban, teljesen mindegy.<3 Aztán jön a Sonata Arctica, Epica, Eluveitie, Evanescence, Within Temptation, Lacuna Coil, Tarja Turunen szólóban, Pain, Three Days Grace, Skillet, 30 Seconds To Mars, Sum 41, Green Day, 10 Years, Kárpátia, Depresszió, Dalriada, Avenged Sevenfold, ACDC, Metallica, Nirvana, Judas Priest, Black Sabbath, Iron Maiden, Linkin Park, Green Day, The Rasmus, Avantasia, Lordi... ennyi jutott eszembe.


amúgy 14l, és te?:)

2011. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Rockot. A legnagyobb kedvencem a Junkies.
2011. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
61%
Leginkább Rammstein, RHCP, de Schneidi Vibes sem rossz---> [link]
2012. febr. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
jó hallani hogy vannak még olyan 14 körüli lányok,akik jó zenét hallgatnak:O:)
2012. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Rock


Pink Floyd

2013. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Rock. Metallica, Linkin Park, Three Days Grace, Road, Tankcsapda stb stb... de hallgatok lájtosabb zenéket is, pl. Gary Jules, Agnes Obel, Lana Del Rey. néha napján Eminemet is hallgatok, de ez naaaagyon ritka
2013. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Jaa, meg Nirvana, Korn, Green day. eőző voltam. egyébként 15/lány
2013. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Vad-Ász ***** válasza:
Rock,Metal,Deadcore,Punk
2013. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Rock és metal minden mennyiségben. :D

Kedvencek KoRn, AC/DC, Metallica,Rammstein, Tankcsapda, meg van pár jó száma a Rolling Stones-nak is :), és Billy Talent

2014. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Még Linkin Park, Black Sabath, Bullet for my valentine, Static-x, FOB, Green day,meg még csomó más, csak má lerohad a kezem :D

2014. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!