Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13 évesen késő elkezdeni...

13 évesen késő elkezdeni zongorázni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek késő elkezdeni zongorázni hogyha komolyabban szeretnék vele foglalkozni??..(zongoraművész,zeneszerző)..Persze tanárhoz járnék mert profi tanár nélkül nem lehetek..Szerintetek az jó ha akusztikus nagy zongorát veszek használtan??(úgy 200.000 forint)..nem új hanem olyan 100 éves de jó állapotban..Tehát szerintetek lehet belőle valami vagy adjam föl az egyetlen álmomat??..köszönöm a válaszokat előre is..13l..
2011. nov. 26. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel :)

Hét éve zongorázom, és olyan ismeröseim vannak, akik a te korodba kezdték...

Szóval nyugodtan csináld, sok szerencsét vele :)

2011. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:)

Anyukám mindig azt mondja mikor hallja hogy zongorázom h: - De jó neked h. tudsz zongorázni...bárcsak én is tudnék, de ezzel már elkéstem, öreg vagyok hozzá...

De ez nem igaz ugye, mer' zongorázni sosem késő elkezdeni.

2011. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek..:))..mentek a zöld kezek is..^^..igazán sok lelket öntöttetek belém ezzel..köszönöm..<3..:))..
2011. nov. 29. 14:42
 4/11 anonim válasza:
zongorát szakértő nélkül ne vegyél meg.. valószínűleg azért olyan olcsó mert valami nagyobb baja van pl törött rezonánslap (ez a zongora lelke, cserélni annyiba kerülmint egy új zongorát venni).. egyébként hol laksz, ha gondolod tudok neked segíteni találni egy jó tanárt :)
2011. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm..:))..bács-kiskun megyei vagyok..tanárt találtam..az oszt.főnököm..a zongora jól néz ki nem látszik rajta sérülés de megfogadom a tanácsod..:))..
2011. dec. 6. 18:34
 6/11 anonim válasza:
100%
Sose késő! Főleg nem 13 évesen. Régebben jártam zongora tanárhoz, de valahogy sose jött be annyira a hangszer. Aztán 15 évesen elkezdtem magamtól gitározni, s sikerült megtanulnom. Szinte mindent eltudok játszani. Szóval nehogy fel add!:) Főleg ha ezzel szeretnél foglalkozni! Sok sikert!
2011. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
36%
jah, vén vagy már
2011. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezd csak el, sose késő 18 alatt.

Ha sikerül, majd írj nekem egy 'számot.' :))))

2011. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek..:DD..ment a zöld kéz..utolsó:.jó fogok..^^..hehe..:DD..
2011. dec. 18. 10:11
 10/11 A kérdező kommentje:

14 lettem. Zongorát nem vettem, tanárhoz nem jártam/járok. Most van lehetõségem zongorázni ismerõsnél. A terveim már nem pont világmegváltó nagyságúak, mint voltak, de attól még szeretek zenélni nagyon is. Csak idõközben rádöbb(entettek)entem, hogy egy zenei diplomával nem megyek sokra. :)


A másik, hogy hálisten' normálisan írok! :D Szörnyû volt az 'írásstílus'!

2013. jan. 18. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!