Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 20 évesen meg lehet tanulni...

20 évesen meg lehet tanulni zongorázni, úgy, hogy csak 9 ujjam funkcionál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, bizonyos szintig, elég kitartással meg türelemmel... De profin nem hiszem.
2011. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg.Nem sértésnek szánom. Az én ujjaim rövidej sajnos, de...


http://www.youtube.com/watch?v=06_uCl_Bovs

2011. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* rövidek
2011. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem valamilyen szinten meg lehet... sok sikert! :)
2011. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Minden lehetséges. :)

Ha nagyon akarod, és tényleg küzdesz érte, akkor simán meglehet tanulni olyan kb közepes szinten.

Sok sikert :)

2011. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát kösz a válaszokat. Nem rövidek az ujjaim. Csak a bal kezemen eltört a kisujjam és az nem mozog túlságosan és eléggé fáj, úgyhogy nem hiszem, hogy azt tudnám zongorázásra használni.
2011. dec. 3. 14:35
 7/12 anonim válasza:
Ez a kisujjas dolg örökre így marad? Mert ha csak még nem gyógyult meg, akkor várd meg, míg jó lesz, és utána kezdd el. :)
2011. dec. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen. Ez sajnos így marad.
2011. dec. 5. 11:23
 9/12 Jadwiga válasza:
Elég gáz, hogy fáj a törött ujjad! Tutira lehetne tenni valamit érte, mert ez így NEM NORMÁLIS. Nekem is eltört a jobb kezem gyűrűsujja, és utána nekem is fájt. Érdekes módon kosarazás közben egyszer utána kibicsaklott, és csak akkor jött rendbe! Kérdezz meg valami dokit, hogy mit mond erről a fájdalomról, és utána tornával biztos, hogy helyrehozható az ujj, és akkor szerintem is simán zongorázhatsz!!!
2011. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Megtudnál tanulni, de Jazz-t nem tudnál játszani, és klasszikus zenéhez sem árt 10 ujj... mindenesetre próbáld meg, valószínű, hogy menne, de 20 évesen már nehezen tanulnak az emberek hangszeren, mert az ujjuk nem úgy fejlődött gyerek koruktól... Nekem van egy iker tesóm, és mindenünk ugyan olyan, kivéve az kézfejünket, mert én gyerek korom óta zongorázom (jazz zonorista vagyok) ő pedig cimbalmozik...
2011. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!