Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Adnátok tanácsokat, ötleteket...

Adnátok tanácsokat, ötleteket zongoratanulásban?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy kezdő, és viszonylag olcsó szintetizátort. Ő az: [link]

Az első kérdésem az lenne, hogy egy teljesen kezdőnek megfelel-e ez a szinti?

A második pedig az lenne, hogy tudnátok valamilyen tanácsot, vagy oldalt, vagy könyvet, vagy bármit ajánlani, ami eltud engem indítani a zongorázásban? Mert rengeteg dal van, amit imádok, és el szeretnék játszani, de azok egyelőre biztosan nagyon nehezek lennének. A kottaolvasás az, ami a leginkább érdekel, mert ha azt megtanulom, és betudom azonosítani a billentyűzet tagjaival, akkor sok gyakorlás árán ugyan, de szerintem bele tudnék jönni. Ha ez teljesen elüt attól, ahogyan a zongoratanulás zajlik, akkor nyugodtan kössetek belém,oktassatok ki, bármit elfogadok, csak azért, hogy létrejöjjön a szent cél. :D

Köszönöm!


2011. dec. 4. 00:36
 1/4 anonim válasza:

Megfelel én már 3. éve tanulok és még nekem is az van.

Nyomtasd ki azokat a dalokat és írd be hogy:zongora hangok tanulása. Menj bele a képekbe és ott biztosan ki fogja adni.

2011. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a szintetizátor minősíthetetlen így ránézésre, valami kínai vacak. Ha már szintetizátort veszel, érdemes többet áldozni rá és venni egy komolyabb Casio vagy Yamaha szintit, igaz ha komolyan gondolod a zongorázást akkor kalapács mechanikásat vegyél, mert különben nagyon fogsz szenvedni - a zongorát billenteni sokkal nehezebb a szintetizátor leheletkönnyű billentyűihez képest. A kottaolvasás elengedhetetlen és javaslom hogy keress tanárt, mert könnyebb vele tanulni! Heti vagy kéthetente egyszer bőven elég hozzá elmenni.
2011. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem megfelel a zongora. én szivesen megtanitalak az alapokra. dobj egy üzit, ha gondolod.
2012. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kottát én a zongora iskola 1-et javaslom én is abból kezdtem már 7 éve nagyon jól megtanít az alapokra.! :) Sok sikert! :)
2013. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!