Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai zenei szubkultúrában...

A mai zenei szubkultúrában elszabadult a pokol. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Gusztustalan ami manapság a zenével történik. Számomra már szinte feldolgozhatatlan. És amióta az internet adta "bőség zavarában" élünk, még nehezebb kiszűrni az igényes zenét. Mindenki dj lett, az emberek egy Doors számot nem tudnának mondani, viszont Justin Biebertől hármat is tudnak.

Szerintetek mi lesz ennek az egésznek a vége?


2011. dec. 21. 16:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Igen. :(
2011. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
27%

és hogy a Doorsot is übereljem:

Beethovenről csak a bernáthegyi, Mozartról meg a Mozart csokigolyó ugrik be sokaknak..

2011. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

sztem ennyire nem vészes a helyzet


minden kornak megvoltak a maga ciki zenei stílusai


nem kell mindenkinek mindent szeretni


én sose bántok senkit amiatt ha olyan zenét szeret amit én nem


sztem túl van misztifikálva ezt a "de **ar ez a mai zene"-dolog:D


amúgy Jsutin Bieber már kezd nem ciki lenni

egyre több nigazi tehetség énekel vele duettet, rangos díjakat nyer el!!

sőt Barack Obamának is énekelt már, az meg nem kis dolog

annyira zért nem lehet cikiD:


bár én csak egy számát ismerem:P

2011. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

2# hát igen.. :/

3#senkit sem ítélek el a zenei izlése miatt. félreértés neessék, az igaz, hogy minden kornak megvolt a saját kis divatzenéje, de az, hogy most mindent ellepett az elektronika, az azért nem ugyanaz, mint a 80'as években...

2011. dec. 21. 16:16
 5/33 anonim ***** válasza:
Minden mást ellepett az elektronika, ha azt vesszük.
2011. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
A pokol pedig csak azt rántja magával, aki hagyja magát. És az meg is érdemli....
2011. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem a témáról:

Teljesen igaz amit mondasz, de valahol természetes. Mindig voltak igénytelenségük ellenére sikeres zenei stílusok, de ami ma megy az valami szörnyű. Ez sajnos nem csak a zeneiség, hanem az egész társadalom degradációja.

Justin Bieberről:

Az hogy "tehetségek" énekelnek vele, meg hogy rangos díjakat nyer, az a mai világban pont annyit ér mint amennyit nem. Azok az "igazi tehetségek" csak a média és a kényszer kreálmányai, a zenei díjátadók meg a egyértelműen a divat teremtői. Ha ott valaki díjat nyer, azt felemelik, de ez nem azt jelenti hogy tehetséges lenne (főleg, hogy kizárólag könnyűzenei előadók kapnak díjat - ez gondolom nem csak számomra érdekes).

Az elektronikus zenéről:

Túl van tárgyalva a téma, de pszichológiai szempontból keveset vizsgálták. A techno zene sikere arra vezethető vissza hogy az emberi agy kezd visszaesni az őskori szintekre, de legalábbis kezdi felidézni a törzsi zenék hatásait, ahol nem volt semmi dallam, csak monoton ritmusok. A techno ugyanez, csak a mai igényekkel kiegészítve.

2011. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem is undorító ez a sok nyálas-elektromos zene, és unalmas is.


Nem értem, miért nem képesek lejátszani a rádióban egy Beethoven, Ludovico Einaudi, vagy akár (hogy legyen metál is) Eluveitie, vagy Dalriada-számot.

2011. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek azzal, hogy a "pokol" csak azt rántja magával aki engedi.

De hová fog ez fajulni? Ez az egész? Igazából arra lennék én kiváncsi.

A Justin Biebert meg hagyhatjuk, csak egy példa volt, hogy mindenki számára világos legyen mire gondolok.

2011. dec. 21. 19:18
 10/33 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, hogy mi lesz, úgysem tudsz rajta változtatni. Hallgasd, amit szeretsz, úgy ahogyan "ők" is teszik.
2011. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!