Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket válasszam? 15/F

Melyiket válasszam? 15/F

Figyelt kérdés
A zenékben nagyon tetszik a gitárszóló. De mindig a dobnak az ütemeit hallom meg. A gitárt és a dobot is nagyon szívesen választanám, de nem tudok dönteni.
2012. jan. 11. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a gitárt azért szeretem jobban, mert könnyen lehet ide-oda vinni, tábortűznél is nagyon "menő", ha előkapod a gitárod és játszol valami jót..
2012. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyiken megtanulsz, pár év múlva meg nagyon érdekelni fog a másik és azon is megtanulsz [saját tapasztalat]

Személy szerint én a gitárt ajánlom, mert megismerkedsz a zeneelmélettel, ellenben dob esetében csak ritmusokat kell tanulni, de azt nagyon! Amúgy meg örök igazság: a gitárosra buknak a csajok, a dobost meg az egész zenekar baszogatja :-) de nehogy azt hidd hogy elrettenteni akarlak!

2012. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy gitárostól ezt a választ várják, de tényleg az a véleményem, hogy gitárral kezdj. A gitár mellett szól még talán az is, hogy felszedsz vele némi ritmusérzéket is, ami a dobhoz nem árt, ezenkívül ha elég elszánt vagy, gitározni minimális vagy nulla tanári segítséggel sem túl nehéz megtanulni. Ja, az ugyanolyan minőségű gitár és dobszerkó közül a gitár messze-messze olcsóbb. És az sem elhanyagolható, hogy ha valakit feleannyit szivatnak, mint a dobos ismerősöm, már az is gáz...
2012. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a gitar menobb meg tobb mindent lehet vele
2012. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy menőbb meg több mindent lehet vele??

Olyan sokan gitároznak, hogy szerintem már lassan alap, nem menő. Dobon meg sokkal több mindent lehet, mert folyamatosan lehet bővíteni hangszerkészleted (pl.: cinekkel). Hameg a dob ütemeit hallod meg akkor a dobbal könnyebb lesz neked és hamarabb lesz sikerélményed.:) Üdv: egy dobos:D

2012. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!