Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektronikus dobot ajánlanátok...

Elektronikus dobot ajánlanátok? Lentebb bővebb

Figyelt kérdés

Szeretnék dobolni megtanulni, de panel 4. emeletén talán szomszédok megorrolnánk rám. Elkezdtem azon gondolkodni, hogy elektromos dob megoldást nyújtana-e? (tudom-e halkítani, fülhallgatóval használni?)

Körülbelül mennyibe fájna egy olyan felszerelés, ami otthonra, hobbiból játszásra alkalmas? Nincs sok pénzem rá, de hasznavehetetlen cuccot sem szeretnék. Mennyiben más egy akusztikus dobhoz képest?


2012. jan. 24. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
természetesen lehet fülhallgatóval nyomni meg stb... de azt kell eldöntened hogy menyire akarsz elmerülni a dobolás világában mert hogyha késöbb szeretnél zenekarban játszani oda viszont már macerás lesz és a kihangosítása egy vagyon meg meg sem éri.... azért azt nem mondom hogy nagyon különbözik egy rendes dobhoz képest de lehet fura lesz utána egy rendes dob mögé beülni... általában nem szokás szétpüfölni egy elektromosat de egy rendeset már meg kell ütnöd meg más érzés , ennek késöbb még kárát láthatod de nem biztos :D... de hobbi doboláshoz alkalmas ha lenne pénzem rá én is vennék :D végezetül 100k alatt nem nagyon találsz újonnan de találtam neked itt egy jó ajánlatot csekkold le :D [link]
2012. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi de ahogy végignéztem ennek csak az állványa 42k xD.. de azért kutatgass :D
2012. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ilyeneket találtam. Csak itthonra gondoltam. Jobban szeretnék akusztikus dobot, de a szomszédaim meg az elektromosat preferálják:D
2012. jan. 26. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

de találtam neked egy olcsóbb fajtát ez nem rossz :D

[link]

2012. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!