Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnék olyan programot...

Honnan tudnék olyan programot letölteni, ahol megtanulhatnék zongorázni, vagy legalább segítene elkezdeni?!

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, ahol teljesen az alapoktól kezdhetném, persze járnék majd tanárhoz is, csak az a baj, hogy 22 éves korig támogatja az állam, nekem lesz rá 7 hónapom, hogy kedvezményesen tanulhassak, de nyilván az kevés, így szeretnék itthon is tanulni, csak nem tudom, hogyan... :/

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 28. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy zenész ismerősömtől kérdeztem még pár éve és mondta ,hogy 20 ezer forint körül lehet venni egész jó állapotú zongorát. Szerintem ,ha tényleg meg akarsz tanulni neked is be kellene szerezz egyet.


[link]

2012. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Félreértetted a kérdést, vagy én fogalmaztam rosszul... :)

Zongorám lesz *.* Egyik ismerősöm nekem ajándékozza *.*

Csak hát meg is kéne tanulni :D Járni akarok tanárhoz, de ahova menni akarok, az csak szeptembertől indul, s csak 7 hónapig járhatok, mert 22 éves korig támogatja az állam, és én addig legalább az alapokat meg akarom tanulni :)

2012. jan. 28. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
a zongorán az alapokat megjegyezni kb 5-10óra.de hogy ez elsajátítódjon az úgy 1 év. legalább. legalábbis én 1 évig zongoráztam mindennap 5-7 órát és ma már órát tartok szóval csak a szorgalmon múlik.tanár nélkül hát nem igen fogsz semmit , alapot se , 2-3 óra nála is kell hogy egyáltalán elkezd, mert nem annyi hogy lepötyizek egy bilentyűt és fckjeah...
2012. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!