Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárhúr probléma?

Gitárhúr probléma?

Figyelt kérdés
Van egy szóló gitárom és amióta lecseréltem rajta a gyári húrokat (2 hónapja) egy ernie ball regular slinky 10es szettre, azóta a legvastagabb(E), A és G húr hozzáér a bundokhoz ha pengetem.Állítottam már a húrlábon is, de semmi nem változott.Egyedül az segített ha a gitárban lévő acélpálcát húztam meg, de akkor meg a gitár nyaka volt egy kicsit görbe.Most szeretnék új húrokat venni és nem tudom hogy 9es vagy 11es húrt vegyek, mert olyat szeretnék, aminek nem ilyen nagy a kilengése ha megpengetem.
2012. jan. 29. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem egy cruzer szóló gitárom van, és 9-es húr van rajta már elég régóta... úgyhogy szerintem 9-est vegyél :D
2012. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen gitárod van?
2012. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Epiphone special 2 eb
2012. jan. 29. 14:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Most néztem egy videót ahol egy ember valami olyanról beszél, hogy az a jó, ha a gitár nyaka a vége felé nem teljesen egyenes.Akkor lehet, hogy vissza kéne állítanom a gitár nyakát, úgy hogy olyan legyen, mint ezen a videón 9perc 4mptől?: http://www.youtube.com/watch?v=t-sMpZumuMI
2012. jan. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!