Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videoklipről?

Figyelt kérdés
Rammstein-Mein Land

2012. febr. 1. 15:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nem nacionalista az indíttatás szerintem sem, de a Rammstein pont az a banda, hogy azt magyarázol bele, amit akarsz. Az én véleményem szerint arról szól(hat), hogy sehol sem tud maradni, nincs igazi hazája, ezért "mondja mindenhol, hogy ez az én hazám".


Mindenesetre. Én speciel értem a szövegeiket; szeretem szinte az összes számukat, egyet viszont nem mindegyikkel értek; nekem mondjuk nem pont az a nézetem az adott dologról. Ennek ellenére imádom (gondolok itt pl. a Links-re). Szóval a lényeg az, hogy szeressük a zenét, a mögöttes tartalmat meg ha nem muszáj, akkor hagyjuk el. Persze, persze, anélkül már nincs is zene, de néha segít. (:


(17:45-ös voltam)

2012. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

15:09

akkor én valamit nagyon félreértettem :)

igazándiból mindig amikor meghallgatom akkor több gondolatom is támad ettől a számtól és hirtelen ezt írtam le a sok közül

de így már látom hogy tényleg alaptalan :)

2012. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha belegondoltok lehet hogy nem is gondoltak semmire egyszerűen csak azt akarták hogy hallgassák és találtak egy témát. Olyanok vagytok mint az irodalom-tanárnőm.( Egyébként szerintem a pinára gondoltak) :D
2012. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban otthon lennél pl. rocktörténetben, meg megnéznél pár cikket , egyből nem ezt mondanád :)
2012. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ramm nem pont az a fajta banda, aki csak úgy, minden "ok" nélkül énekelget. De az is lehet, ki tudja, nem mondták. :D
2012. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól van na :D én nem tudok németül de azért tudom általánosságba miről szólnak a számaik mert nagy fan vagyok :) de még csak 3 hónapja hallgatom őket de azóta nagyon egyfojtába
2012. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!