Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék iratni, előtte nőgyógyászhoz akarok menni. Saját szülővel kell mennem vagy felnőtt rokonnal kell, esetleg elég egy felnőtt aki elkísér? Vagy van egyéb választás? Írásos beleegyezés, esetleg más?

Figyelt kérdés
15éves múltam.Sok korombeli lánytól hallottam, hogy fogamzásgátlót szednek.Volt aki már 13 éves korától. 65 kg, 176 cm vagyok.Melyik fogamzásgátló lenne nekem a megfelelő? Kérlek a fenti kérdést is válaszoljátok !!!
2011. júl. 18. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 18 éves kor alatt egy szülő kell, hogy veled menjen, a doki, majd eldönti, hogy a te szervezetednek melyik a legmegfelelőbb gyógyszer, ezt a vizsgálatokból állapítja meg, lehet el kell menned majd vérvételre is.


18l

2011. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most abban nem vagyok biztos, hogy szigorúan szülő kell, vagy mehet veled más felnőtt ismerősöd.
2011. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én holnap terveztem az unokatestvéremmel...Ő 20 éves lesz pár hónapon belül.. Mit javasolsz, elmennyek vagy inkább várjam meg hogy anya ráérjen elkisérni?
2011. júl. 18. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos, hogy kell felnőtt. Amikor én mentem 15évesen akkor nem jött el velem senki. Azt pedig, hogy milyen fogamzásgátlót fogsz kapni az orvos dönti el.

2011. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmentem még a válasz kiírása után egy nappal, megnézett a nőgyógyász és kiírta gyógyszert.Jött az unokatestvérem, de ha nem jött volna akkor sem lett volna fontos.Sikerült az a lényeg...:)
2011. júl. 20. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!