Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek meddig tartott az első...

Nektek meddig tartott az első gitáros dalt megtanulni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát amikor már ismertem az akkordokat, akkor kb 10 perc volt, de én zongoráztam előtte 7 évig, szóval nem biztos, hogy mérvadó. Amúgy az Üllői Úti Fuck zenekartól az Esküvő volt, természetesen az akkori hangmagasságomhoz áttranszponálva.
2012. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Tizenvalahány évnyi zongora után csak a gitár technikai részét kellett megtanulnom. Ha valaki egy adott dal akkordjait kéri, többnyire hangszer nélkül is le tudom szedni.

Ha megtanulod az alap akkordokat, és megtanulsz pár dalt, egy idő után rááll a füled, és gyakorlatilag korlátlan számú dalt el tudsz majd játszani.

2012. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát... Attól függ h a süss fel napra vagy (pl.) egy adele számra gondolsz... Én személy szerint a süss fel napot 5 perc alatt tanultam meg egy adele számhoz meg kellett egy fél-háromnegyed óra
2012. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!