Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerül egy átlagos gitár?

Mennyibe kerül egy átlagos gitár?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
15 körül van.
2012. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a hozzászóló 15.000.000-ra gondolt. Ott kezdődnek a jó gitárok, az alatt, csak kompromisszumot kötsz a sátánnal. sajnos ez az igazság
2012. febr. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen gitárra gondoltál? Klasszikus, akusztikus, elektromos, basszus, steel?
2012. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15.000.000???? na te se értesz a gitárokhoz... -.-

hogy lehet valaki ilyen hülye..

2012. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akusztik 30.000

Szólógitár 50.000

Basszusgitár 60.000


Ezekért már viszonylag jókat lehet kapni a "ki lehet vele állni színpadra" kategóriában. Persze ebben az árban nincsenek benne a kiegészítõk.

2012. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tizenötmillió?? valaki megint szívózik vagy nagyon sötét...

amit az előttem szóló írt kb. szerintem is helytálló, nade az előző... sztem még a leghíresebb gitárosok seem annyiért vesznek gitárt.

2012. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Matthew ez most rosszul esett, mert eddig bírtam a fejed. Lehet, hogy nem volt elég érthető a poénnak szánt hozzászólásom. Mindegy, természetesen nem 15millió, az átlagos gitár ára függ a márkájától, egész mást jelent az átlagos ibanez, vagy egy átlagos cort gitár. Akár 50-60ezer forintos eltérés is lehet, két hasonló ,,tudású'' gitár közt.
2012. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az átlagos nagyon relatív fogalom... Akusztikusoknál (nylon húros)15-25000 Ft (fém húros) 60-70000 Ft környékén már kaphatsz egy "átlagosat", ami nem überf*sza, de nem is egy WC deszka.


Az elektromos gityó már más téma, ott már egy százast rá kell dobni.


Egyébként ha kezdő vagy, akkor nem kell ilyen magas árakban gondolkodni, ha veszel egy kevésbé jó gitárt, nem fogod észrevenni a hiányosságait.

2012. febr. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző előtti vagyok ismét, igaza van az előttem lévőnek, egész más, ha otthonra veszel gitárt, és egész más, amikor fel is kell lépni vele. Én koncerteken a fenderemet használom, de tartaléknak mindig ott van a Cort gitárom, amit anno 80.000-ért vettem, és volt rá példa, hogy rá voltam szorulva arra, nagyon megijedtem, de végül nem volt szégyen a megszólaltatása.
2012. febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!