Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti is puszival köszöntök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is puszival köszöntök el egy átlagos lánybaráttól? Akkor ő most mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.A barátom (16 éves) májusban szakított velem, az volt az indoka h nem tudunk sokat találkozni.. Amúgy ő egyben a gitár-duótársam is, akivel hetente még most is többször találkozom az gitárórák miatt.Nekem igazából még most is tetszik, meg minden,de valószínű h neki én nem,régebben együtt mentünk haza az órák után,de mostanában úgy gondoltam ,hogy csak zavarnám ezért mindig siettem a pakolással és gyorsan elmentem..

Egy alkalommal szintén hamarabb elmentem,de ő is sietett és megkérte hogy várjam meg. Megkérdezte hogy haragszom-e rá,amire azt válaszoltam,hogy nem,aztán beszéltünk a suliról. Megkérdezte hova szeretnék középsuliba menni. Azt a sulit mondtam ahova ő jár(mert oda is akarok menni), ezután még egy pár dologról beszéltünk,mondta hogy tök rossz most az osztálya meg ilyen általános dolgok.. Aztán mikor elbúcsúztunk puszival köszönt el tőlem ("arcrapuszival"),amin eléggé meglepődtem..:S

De ezt most én nem értem.. Ha ő már csak barátnak tart miért puszival köszön el?


2011. nov. 5. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen a férfiak kezet fognak egymással, a nők puszit adnak. Ha olyan a társaság a fiú is ad a lánynak.
2011. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokszor a fiúk arcrapuszival köszönnek el a lányoktól.. sok helyen ez a szokás.
2011. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy puszi az arcra még semmit nem jelent.
2011. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogy derítsem ki,hogy ezzel mit akar tőlem? Mert míg nem jártunk addig nem így köszönt, mert ugye az ismerkedésünk elején barátok voltunk csak.
2011. nov. 5. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben az összes fiú puszival köszön nekem, és a társasághoz tartozó többi csajnak. Teljesen normális, nem kell többet képzelni mögé.
2011. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem ugy tunt h miutan te ora utan gyorsan "kimenekultel" a terembol o azt hitte merges vagy ra. Ra is kerdezett ha jol olvasom, miutan kideritette h minden oke, teljesen semleges temarol beszelt veled(suli)

Az arcrapuszi itt csak azt mutatja hogy: nincs harag baratok maradunk.

Szerintem felejtsd el, ugyanabba a suliba fogtok jarni es a szakitas oka az volt h nem talalkoztok eleget!

Ezt most ne ertsd felre valoszinuleg csak fellangolas volt van ilyen nagyon is sok. Legalabb lesz egy ismerosod az uj suliban. Az h meg tetszik teljesen normalis igy szokott lenni, de majd tetszik mas is.

2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!