Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitáron vagy ukulele-n játszan...

Gitáron vagy ukulele-n játszani nehezebb?

Figyelt kérdés
Mind a kettot megakarom tanulni ,vagyis hát gitározni már úgy ahogy ,de tudok
2012. febr. 22. 19:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

gitáron, mivel több húr, nagyobb hangterjedelem, komolyabb hangszer

de az ukulele is szép, illetve egyik nem zárja ki a másikat. az ujjadba a technika belerögzül, utána már csak máshogy kell gondolkodnod a két hangszerről, a különböző hangolás miatt, de menni fog a gitár után az ukulele (valamilyen szintig) :)

annyit árulj már el, mit keres sungha jung a címszavak közt? :D

2012. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Koszike a választ. Csak azért írtam oda ,mert o egy nagy példaképem ,meg hát o is gitározik :) :DD
2012. febr. 23. 09:19
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
EZAZ! kaptam valakit aki szintén ismeri Sungha Jung-ot! FUCK YEA!
2012. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sungha Jung-ot szégyen nem ismerni :)) :DD
2012. dec. 1. 10:47
 5/23 anonim ***** válasza:
sunga jung nem nagy szám
2012. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Miért Te jobb vagy? :D
2012. dec. 1. 22:49
 7/23 anonim ***** válasza:

én viszonylag későn kezdtem, de aki fiatalkorában elkezdi, és jó tanár tanítja, bárki eljuthat olyan szintre annyi idősen.


ha már gyerektehetségeket keresünk, ilyen gyerek viszont nem sok van:

http://www.youtube.com/watch?v=Hh757AQfbFQ

belőle gitárművész is lett. valószínűleg sungajung csak addig lesz érdekes az emberek számára, amíg kiskölyöknek néz ki (már most 16éves, ennyi időstől szép munka, de nem egy egyedülálló produkció. szépen gitározik, de azért én nem tennék ilyen kijelentést, hogy "szégyen nem ismerni") :)

2012. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Ezekkel csak annyi a baj, hogy már annyira gyorsan játszanak, hogy már élvezhetetlen.. Sungha Jung annyival jobb, hogy amit ő játszik, az nem csak ilyen "3 millió hangot lepengetek 2mp alatt" dolog, hanem rendes, élvezhető zene, és nagyrészt ismert zenéket játszik, de persze ő is szokott ilyen gyorsan játszani, de nem viszi túlzásba. + Sungha Jung a tabulatúráit saját magának írja hallás után és azért ezt ismerjük el, hogy tehetség ilyen szinten művelni ezt. (Bár nem tudom ezekről a belinkelt gitárosokról, hogy ők is így csinálják-e, nem nézek utánuk, mivel nem nem teljesen nyűgöztek le..)
2013. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!