Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitáron vagy ukulele-n játszan...

Gitáron vagy ukulele-n játszani nehezebb?

Figyelt kérdés
Mind a kettot megakarom tanulni ,vagyis hát gitározni már úgy ahogy ,de tudok
2012. febr. 22. 19:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
de ha már ilyen személyeskedős stílust választottál te is, megkérdezhetem hogy melyik zeneművészetin végeztél?
2013. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Hát ha neked ez a kis slide technika tönkreteszi az egész zenét, akkor nincs ízlésed..:'D (Enélkül túl egyszerű lenne) Majd ha alkottál jobbat akkor mondhatnod, hogy pff.. miez..? Addig meg inkább csak gyakorolj.. Mellesleg olvasd el a videó alatti kommenteket, nézz rá a nézettségére, lehet háttérbe szorulsz.. 160.000 like-oló ellentétében te csak egy vagy az 1400 dislike-oló közül.. (Amúgy meg megtanultam ezt as számát ezzel a tabulatúrával és szerintem slide technikával jobb hangzást ad..^^)
2013. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem magamat tartom a nagy zenésznek, hanem Per-Olov Kindgrent, és ő elismeri Sunghát.(Sungha autodidakta módon tanult zenét) Ebben a videóban a slide-ot tényleg nem tartom idevalónak, ebben egyet értünk. Amúgy zeneművészetit a Marosvásárhelyi Művészeti Líceumban tanultam, zeneakadémiám nincsen.
2013. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!