Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitáron vagy ukulele-n játszan...

Gitáron vagy ukulele-n játszani nehezebb?

Figyelt kérdés
Mind a kettot megakarom tanulni ,vagyis hát gitározni már úgy ahogy ,de tudok
2012. febr. 22. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

és azt hol olvastad hogy az ázsiai gyerek magának írja át? én úgy hallottam, úgy tudom, hogy csak be van idomítva, fingja nincs arról hogy mit játszik, van hozzá embere aki átírja neki a dalokat, betanítják, aztán kiültetik a kamera elé, és dejó.


ha lassú szép érzelmes gitározást akarsz, akkor is millió jobbat találsz nála

2013. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Látszik nem nézed a videóit.. Vannak riportok, ahol kikérdezik mindenről, ott mondja el.. De tulajdonképpen kinek mi tetszik.. Nekem éppen Sungha Jung számai tetszenek, neked meg xy számai. Ennyire egyszerű.
2013. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
kedves 11-es, te egy határtalanul bunkó személyiség vagy.
2013. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Köszönöm!
2013. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Am a 9-es és én voltam.:
2013. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
is*
2013. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

miért? mert leírtam, hogy sunga jungot egy túlértékelt középszerű kommersz gitárosnak tartom? és, akkor mi van? már meg azt nem szereti amit én igen. lehet hogy azt mondja pl Paco de Luciára, hogy egy unalmas tekerőgép, én meg rá nézek fel nagyon. megsértődök tőle? nem. de az, hogy te 3 komment után ismersz, az szép teljesítmény.


még megkérdezném, nem te tetted fel ezt a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4074761-mely..


mert gyanús, hogy de. és itt azért sikerült hülyét csinálnod magadból..:)

az, hogy ismered a gitáros történelem 0.001%-át, és kijelented, hogy ő a legjobb, azzal csak a saját sötétségedet bizonyítod.

2013. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
*más meg azt nem szereti (ezt akartam írni:))
2013. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A lekezelő stílusodból gondoltam azt, hogy te bunkó vagy, és igen ezt 3 kommentből ki lehet szűrni. Végülis én nem tartom a világ legjobb gitárosának Sunghát, viszont azt nem tűröm, hogy ilyen hangvétellel beszélsz róla, közben nem is ismered. Amúgy a linkelt kérdést nem én tettem fel, nem vagyok a Flamenco híve. Szerintem te nem voltál még gitárversenyen, te nem is nagyon tudod mi a gitár, de azért nyugodtan osszad az észt arról, hogy mennyire van Sungha betanítva meg hasonlók. Egy jó zenész képes ezt nem videóból, hanem hallás után megállapítani, te viszont a videóból ítéltél.
2013. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

na, akkor ha annyira nagy zenész vagy, várnám a magyarázatod erre:

http://www.youtube.com/watch?v=P_xFh7XFC_w

01:10körül miért húzogatja a kezét a gitáron? mi ez a slide effekt?:D akár ő írta át ,akár más, ilyet csak süketek találnak ki. szarul is szól, nem hiteles, nem gitárszerű, a zenéhez rohadtul nem illik, nekem pl ez így elrontja az összhatást. de kérdezlek téged, mint tapasztalt gitárost, miért jó az ott? elcseszi vele az egészet



"szerintem te nem voltál még gitárversenyen, te nem is nagyon tudod mi a gitár"


ja, mert az a jó zenész, annak van jó füle, aki versenyekre jár? nem szeretem a versenyeket, nem is fogok többé menni, de voltam néhányon, tudnék sorolni az eredményeimből, küldeni az oklevelekből, néhányra még büszke is vagyok, ahol komolyabb dolgokat is elértem, de nem gondolom, hogy ettől most jobban számít a véleményem. én is meghallgatom bárki véleményét (lásd, még a tiédet is), anélkül, hogy számon kérném, hogy ő hol diplomázott, és kitől tanult gitározni. sőt, ha még nem is gitározik, akkor is meghallgatom hogy mit mond egy zenéről, és vitázunk róla, érvelünk. most például rajtad a sor, magyarázd meg, hogy a kiskölyök miért csúnyít el egy szép zenét a hülye csúszásaival?

2013. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!