Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a zenéről?...

Mit gondoltok erről a zenéről? Most kezdtem bele a zenefaragásba, folytassam szerintetek?

2012. márc. 7. 18:53
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, mindenképp folytasd a zenélést!
2012. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Bár nekem ez nem zene, szerintem elfér a többi hasonló között.

Amíg lósz@r van, veréb is van.

2012. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és jó, ha tetszik valakinek. A lószarral kapcsolatban: Nem a nagyképű kivagyokén zenéket akarom csinálni, hanem valami utat szeretnék mutatni a mai fiatalságnak, mivel úgy látom úgy el vannak kenődve, mint a **** ebben a nem túl jó helyzetben. Szeretnék írni arról is, hogyan lehet kijönni a rossz helyzetből és hasonlók. Segíteni szeretnék, értitek?
2012. márc. 7. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Vili, és értékelem is próbálkozásodat.

Ahogy írtam, elképzelhető, hogy érdeklődőket is találsz rá.

Én nem leszek köztük, de ez ízlés dolga, ízléseken meg fölösleges vitatkozni. :)

2012. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok rosszindulatú lenni, de ennek a zenének melyik része a sajátod? Mert én úgy hallom, hogy az eredeti Rick Ross szól.
2012. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, meg is jelöltem, hogy Rick Ross instrumental. Ha tetszik a szöveg az embereknek, akkor folytatom a munkát saját alapokkal. Ezt ma készítettem itthon a házi mikrofonnal. Studióba csak akkor battyogok alapozni és ott felvenni a sajátra, ha megy a dolog. Így remélem értető.
2012. márc. 7. 19:13
 7/8 Zsigulee válasza:
Egész jó lett,nekem tetszik. :)
2012. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

jó zene meg minden csak az angol részeket sztem inkább ne rakd bele


meg a maifiatalságra való figyelemfelhívás .... az jó dolog meg minden modjuk én sztem a FankaDeli is a mai magyar fiatalságot szeretné egy kicsit felébraszteni mély álmukból hogy rádöbbenjenek ez az ország a mienk nem eladó és jól teszed ha teis ezt a vonalat követed

2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!