Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hobbi gitárosok! Hogy oldjátok...

Hobbi gitárosok! Hogy oldjátok meg a gitározást és zenekarozást család és napi 10-12 óra munka mellett? Tudtok gyakorolni, fejlődni? Egyáltalán fontos még?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fele ennyire se vagyok lefoglalt de általában hétvégén szoktam pengetni 2-3 órát. De hétköznap is ha van rá időm (hobbi gitáros vagyok) vagy este is szoktam ha nem tudok aludni (erősítőmhöz van 'füles' és a családomat se zavarom az alvásban)
2012. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Így van, az erősítő, meg a füles nekem is bevált.Én, amikor csak szabadidőm van, rögtön nekiállok, és zúzok egyet, persze ez inkább hétvégén valósítható meg, de szerintem ki, amire akarja, arra van ideje. Mindig lehet egy kis időt szorítani erre, ha egybe sok nem megy, a sokszor kicsi még mindig több mint a semmi. :)
2012. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áhh, én flamenco-zok, klasszikus, meg egy kis brazil, nylonhúroson, nem ok a füles, úgyh este 10 után már csendben kell lenni. Olyankor néha lemegyek egy közeli parkba, ahol távol vannak a házak. Igyekszem napi egy-két órát játszani, tanulni új dologokat. Hétvégén napi 2-3 órát. Plusz van egy induló latin projekt. De úgy érzem, hogy alig marad rá energiám. Válság van és azt akarom tudni, hogy aki hasonló cipőben jár, hogyan vészeli azt át.
2012. márc. 21. 11:27
 4/4 anonim válasza:
Vegyél tompítógyűrűt, ha akusztikuson tolod, az tompítja a hangot, és szerintem az megfelelő, ha csendben akarod nyomni! :)
2012. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!