Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Színpadra minimum mekkora...

Színpadra minimum mekkora basszus erősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnk venni egyet, és nem szeretném, hogy a dob elnyomja majd a hangját..
2012. márc. 24. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mekkora szinpadra? kisebb kocsmákban nekem 80-as elég
2012. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Közepes kocsmákban például ;)

Én egy 100-asa gondoltam, de akkor úgy látszik, az elég lesz.. Attól félek, hogy a dob elnyomja a hangját.

2012. márc. 25. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Powerstate PB 100-as tranzisztoros kombóm van, és eddig egyszer nem hagyott cserben. Próbán ha eléggé feltekerném, pont hogy én nyomnám el a dobot, pedig thrash metalt játszunk, ahol elég intenzív a dobjáték. Klubokban meg általában ki szokták hangosítani. Ismerek olyan basszusgitárost, akinek meg például 60 wattos Fender Bassman kombója van, azt mondta, az az alsó határ, amit még tud használni, persze ők dallamosabb, lágyabb rockot játszanak. Zenéje válogatja.
2012. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá kell tennem, hogy hangzás szempontjából se mindegy a méret! Általában minél nagyobb a hangszóró, annál szebben szól :) De ez sok dologtól függ.
2012. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!