Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Skrillex Pedofil?

Skrillex Pedofil?

Figyelt kérdés
CSak ugye azért, mert barátom ismertette meg velem, az első szám amit halottam tőle, az a first of the year. aztán megnéztem még néhányat,(klippel együtt) és azt vettem észre, hogy szinte az összesben gyerekek vannak! az egyikben pedo, és egy gyerek, a másikban pedig, gyerekek lopnak JÉGKRÉMET!(kicsit se pedos) meg egy kislány énekli a my name is skrillexet, vgy legalább is az egyiknek a hangja biztos az! szóval? valaki tud róla valamit? esetleg ferdehajlamú? vagy szimplán esetlek homoszexuális pedo? mert úgy is néz ki!

2012. márc. 26. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy biszex. van barátnője.
2012. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hagyjátok már békén!! nem meleg,nem pedofil,nem homoszexuális,és semmi ilyen egyéb! van egy stílusa,igen! mindenkinek van,és neked sem esne jól,hogy ha rád fognának ilyeneket,ami nem igaz még csak félig sem!! be lehet fejezni!!!
2014. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jaj, de süket duma.
2014. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!