Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik Madonna új albuma?

Hogy tetszik Madonna új albuma?

Figyelt kérdés
Ki hallgatta már az MDNA-t? Mi a véleményed? Melyik dal tetszik legjobban/kevésbé? :)
2012. márc. 26. 21:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Én már hallottam,szerintem elég jó lett.Jobb mint a Hard Candy volt de a Confessionst nem szárnyalja túl.:)
2012. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

a Hard Candy nekem jobban tetszik mint ez az mdna. egyenlőre még nincs annyi

kedvencem mint a HC-n volt :)

2012. márc. 27. 10:07
 3/31 anonim válasza:
51%
A HC-t nem szerettem, a Confessions on the dancefloor volt a leguccsó jó albuma és még ha a MDNA albummak nem is de Girls gone wildnak sikerült a COTD után képződött űrt kitölteni. Sztem.
2012. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

a Confessionst tényleg nem szárnyalja túl, de nekem nagyon bejön. Egyedül a Gang Bang ami nem tetszik, de a többi nagyon állat lett :)

A kedvenc dalom eddig az I don't give a, pláne a vége miatti "kis" célzással: There's only one queen, and that's madonna.

2012. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

a Gang Bang fura zene.de kezdem megkedvelni :)

én semmi űrt nem tapasztaltam, 4 Minutes, Give It 2 Me, Miles Away. imádtam. aztán Celebration, Revolver, szintén imádtam. Give Me All Your Luvin kicsit nemtudom milyen stílus, de bejövös az is :)

2012. márc. 28. 16:26
 6/31 anonim ***** válasza:

imádoooooooooooooooooooooom!!!!!!!!!!


a best friends-en kívűl, meg a give me all your luvin-on kívűl mindegyik állatira tetszik!


girl gone wild,turn up the radio, some girls, love spent a kedvenceim

a balladák közül meg a masterpiece:)

2012. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
^a give me all your luvin remixére gondoltam, nem a simára!
2012. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem a remix is tetszik :)
2012. márc. 28. 17:57
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a best friends nincs is rajta a CD-n. Azt csak a dupla lemezes változatra tették rá?
2012. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
9es! Igen, a Best Friends a Deluxe-on van, ahogy a Bday Song, a Give Me AllYour Luvin LMFAO remix és az I F}cked Up is többek között :)
2012. márc. 29. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!