Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik Madonna új albuma?

Hogy tetszik Madonna új albuma?

Figyelt kérdés
Ki hallgatta már az MDNA-t? Mi a véleményed? Melyik dal tetszik legjobban/kevésbé? :)
2012. márc. 26. 21:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kicsit erőltetett. A régi számai sokkal jobbak.
2012. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Meglehet. Ennek ellenére tetszik :)
2012. márc. 30. 11:20
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Ó a francba, akkor a Deluxe-ot kellett volna megvennem... :(


Egyébként az igaz, hogy a régi számai sokkal jobbak, mert nincsenek tele ezzel az elektro-pop dologgal, de egyébként én nem is vártam, hogy "visszatér" a klasszikus önmagához. Elvégre Madonna mindig is a pop élvonalában volt, és ezt javarészt annak köszönheti, hogy nem félt újítani magán, mindig igazodott valamilyen módon a trendhez, mindig tudta, hogy egy időszakban éppen mi fogja meg az embereket, és eszerint folyton változtatott is. Várható volt, hogy fel akarja majd venni a versenyt a felkapott énekesekkel, és ezt - szerintem - csak úgy tehette meg, hogy újított.

Szóval nekem azért tetszik nagyon az album, mert akárhogy is nézzük, hiába van tele ezekkel az elektro effektekkel, szerintem még mindig benne van az utánozhatatlan Madonna-hangzás :)

2012. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek :) azért nem mind elektrós, ott van pl a Masterpiece :) de egyáltalán nem bánom, szeretem az ilyesfajta modern hangzást :D amúgy érdemes utánanézni egy-egy albumnak mielőtt megveszed, énis ebbe a csapdába értem bele: megvettem Beyonce - 4 című albumát majd később jöttem rá h van egy dupla lemezes kiadás is -.-
2012. márc. 31. 21:57
 15/31 A kérdező kommentje:
*estem bele...
2012. márc. 31. 21:59
 16/31 anonim ***** válasza:
57%

Igen igazad van, kicsit elkapkodtam ezt a lemezvásárt. Na mindegy, majd legközelebb! :)

Igaz az is, hogy a balladái elektro mentesek, amiknek nagyon örülök, a Masterpiece és a Falling Free is a kedvenceim közé tartoznak :)

2012. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Én nagyon bírom az elektrot :) és ahogy mondtad, Madge követi a trendet. Ugyan kit érdekelne a mai világban egy Like A Virgin felé dal? :D az az idő elmúlt, nincs mese fel kell zárkózni :D
2012. ápr. 1. 09:00
 18/31 anonim ***** válasza:
60%
Így van, szükség volt rá, hogy újítson, nem ragadhatott le a 80as években. De akárki megfigyelheti, hogy egyik albuma sem ugyanolyan, mind fejlődött és változott, ahogy azt a trend megkívánta.
2012. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Jajam :) már a Hard Candy is egyfajta r&b vonalat követett. Köszönhető Timbaland és Pharrel közreműködésének :)
2012. ápr. 1. 19:10
 20/31 anonim ***** válasza:

Igen, az már egy elég nagy "ugrás" - vagy lehet jobban illik ide a változtatás szó - volt a többi albumhoz képest, mert a popba sokkal több r&b-t kevert, és most pedig az MDNA ami megint csak felturbózta a popot ezzel az elektro hangzással.

Akárhogy is, ez a nő tud valamit, mert bármit csinál az nem sülhet el rosszul. :)

2012. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!